U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

C klas 220 cdi avantgarde

Krijuar nga: makina.2019

Viti prodhimit dhjetor 2007,178 mije km origjinale,kambio automatike,sensore parkimi,navigator me hapje,pasqyra me palosje,pilot automatik,sallon gri shume i paster,sedilje elektrike gjysem lekure gjysem rrobe,e sapo ardhur me dogane te paguar,e pa punuar ne shqiperi, gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike,makina ska nevoje per asnje sherbim.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 8,200
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C220
viti: 2007
kilometrat: 170 000 - 179 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.