U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

C 220 CDI BISNES EDITION -FULL OPSION SOT I ARDHUR

Krijuar nga: makina.2019

SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOGANE TE PAGUAR , GATI PER TU TARGUAR , MAKINA EDHTE NE GJENDJE GE SHKELQYER SI MOTORRIKE GJITHASHTU EDHE XHENERIKE , CDO SHERBIM I KRYER NE KOHE , KILOMETRA ORIGJINALE , MAKINA ESHTE FULL OPSION , CDOGJE FUNKSIONALE MOTORR 220 CDI ME 170 hp KAMBIO AUTOMATIK -/+ MODEL BISNES EDITION HAPJE/ MBYLLJE DURESH ME PREKJE NDEZJE ME GISHT START/STOP SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA KAMER MBRAPA PER PARKIM BI XENON FEMER INTILIGJENT NGROHESE SENDILJESH PARA TAPICERI NGJYR GRI , SUPER E MIRMBAJTUR NAVIKATOR SISTEM MP4 USB VIDIO AUDIO CD RADIO TEL BLUETOOTH DISQE 17 AMG DY TE GJER DY TE NGUSHT BAGAZH ME HAPJE ME BUTON + MBYLLJE MBYLLJE PASQYRASH ME BUTON SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA MBULES BAGAZHI MBRAPA GANXHE PER RIMORKIO KLIMA BI ZONE ME EKRAN PILOT AUTOMATIK SHPEJTESIJ ABS ESP SRS ELEMENT SIGURIE DY CELSA POSEDON MAKINA SENSOR SHIU SENSOR DRRITASH SESOR FSHIRSESH DRRITA ANTINEBIO BUTONA NE TIMON KOMPJUTER BORDI EURO 4 DPF PA PIRE DUHAN 🚭 E GACME PER CDO PROVE , KAMINEN MUNT TA KONTRROLLONI KU TE DESHIRONI PER CDOGJE , FLM

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 7,999
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Elbasan

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C220
viti: 2008
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.