U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR

Krijuar nga: makina.2019

Shikime: 2887

PERSHENDETJE , SHITET NJE MERCEDES I MODELIT C KLASS MOTORR 220 CDI , MANUAL ME 6 MARSHE , NE GJENDJE SH TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ,MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA , ME SH OPSIONE DHE SH EKONOMIKE EURO 4 DPF MADEL AVANTGARDE BI XENON DRRITAT SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA NAVIKATOR SISTEM USB MP4 CD RADIO TEL BI ZONE KLIMA PILOT AUTOMATIK NGRIHESE SENDILJESH PARA SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA XHAMA TE ERRSUAR MBRAPA ABS ESP SRS ELEMENT SIGURIE SENSOR SHIU DRRITASH DY CELSA INOKSI MANUAL 6 + 1 MARSHA HAPJE QENDRRORE ME PULT DRRITA ANTINEBIO TAPICERI DIZHANJEE 50% LEKUR 50 COP SENDILJE ME PALOSJE TE PLOTE MBRAPA DISQE 17 ME GOMA CONTINENTAL MAKINA E GACME PER CDO PROVE , CMIM I DISKUTUSHEM ,FLM

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 7,699
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Elbasan

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C220
viti: 2008
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaftë/bezh

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!