MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Bosch BA51FN00 (HBA513BS00 + PKE645D17E)


Rreth Produktit


Super furre inkaso Bosch + pianure qeramike me touch Made in Germany Prodhimi per BE. Garancia 2 vjet Cmimi i padiskutshem

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Elbasan
çmimi: 699 €
Kontakt: 0694882445
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

4 muaj më parë

Hell pjekje pulash


Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke

Elbasan

4 muaj më parë

MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS


Samsung MG23F301TAS. Kapaciteti 23 litra Fuqia mikrovalë 800 W Power Grill 11...

Elbasan

4 muaj më parë

Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro


Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne...