U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

BMW X6 xdrive 3,5

Krijuar nga: makina.2019

BMW X6 X-DRIVER 3,5 Benzinë , Viti Prodhimit 2010 me 186,174 km origjiale, E sapo ardhur me dogan te paguar, nuk ka taks luksi..sensor parkimi, klima bizonale marsha ne timon, sedilje elektrike ngrohje+ftohje,xhama te zinj origjinal, pasqyrat me mbyllje, hapje mbyllje qendore, baxha xhami, navigator, bagazhi mbyllje me buton, cd player, bagazhier, kompjuter bord, limitator shpejtesie, drita kseno sensor dritash sensor shiu. Goma te reja 100%.Ne gjendje super perfekte cel. .+355 69 779 6969 ....cmimi i diskutushem .

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Lezhë

prodhuesi: BMW
modeli: X6
kilometrat: 180 000 - 189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.