U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Bmw x5 M-power 610 hp stage1

Krijuar nga: makina.2019

Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 610 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel tip i ri . Tavan komplet xham ( panoramik) . Kambio automatike . Start / stop ndezje + hapje dhe mbyllja me celes ne xhep . Dyer me thithje. Sallon lekure .kroskot me qepje lekure+ te gjitha dyert veshur me lekure dhe qepje .Sedilje elektrike + memorie + levizje + ngrohje perpara dhe mbrapa .Kamera 360 grade. Sistem muzike me 12 bokse logic7 . Radio cd6. Aux . Usb . Bluetooth. Xhama tripleks me nuance sipas kohes + te zinj origjinal . Pasqyra fotokromatike me nuance antiverbuese .Kilometra ne xham perpara + xhirot e makines me logon e M-power kur e kthen sport . Logo M-power tek kokat e sediljeve .Timon multifunksional M + me ngrohje + me levizje elektrik. Pilot auto. Sensore shiu . Sensore dritash. Sensore gomash. Clima bizona perpara . Clima bizona mbrapa .Marshe ne timon me paket . Buton M-power ne timon qe kthen makinen ne sport duke ndryshuar komplet punimin e kambios ,amortizimit dhe motorrit . Sistem dynamic drive (EDC) stabilitet maximal i makines ne rruge dhe kthesa . MDM power . Dritat auto xenon bi-xenon dynamic kthehen sipas timonit dhe rruges. Disqet M origjinale te fabrikes te ngushte perpara te gjere mbrapa NR 20 gomat te reja 100% . Marmidat me zhurme M origjinale . Etj . Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e sapobera . Me targa dhe letra te paguara . Bmw x5. Bmwx5. X5. Bmw. CMIMI : 20.000€

Krijuar 4 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 20,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: BMW
modeli: X5
viti: 2011
kilometrat: 10 000 - 14 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet