U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, 11.000 Euro

Shitet nga: Gazi
Krijuar 5 muaj më parë

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, model amerikan, baxha xhami, motorr 4.5 V8 benzin/gas makina eshte ne gjendje super me servise te bera ne Itali, disponon siguracion shqiptar dhe nderkombetar. Per informacione te tjera mund te merni ne nr cel:+355684794656

Specifikat


Cmimi: 11,000
Kategoria: MakinaSugjerimet