MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, 11.000 Euro


Rreth Produktit


Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, model amerikan, baxha xhami, motorr 4.5 V8 benzin/gas makina eshte ne gjendje super me servise te bera ne Itali, disponon siguracion shqiptar dhe nderkombetar. Per informacione te tjera mund te merni ne nr cel:+355684794656

Specifikimet

Kategoria: Makina
Postuar nga: Gazi
Vendndodhja: Berat
çmimi: 11,000 €
Kontakt: 0684794656
Krijuar 3 muaj më parë

Sugjerimet

Fier

3 muaj më parë

ALFA ROMEO 159 2006 (Mundesi Ndërrimi)


Viti: 2006 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 170 000 - 179 999 Karburanti: B...

Durrës

3 muaj më parë

Audi A6 full automat me letra t paguara


Viti: 2005 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti...

Fier

3 muaj më parë

BMW 740 Naft - FULL - Ndrrohet


Bmw 740 Naft Motorr 3.0 Biturbo (pa taks lluksi ) viti prodhimit Fund 2009 me 21...