U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Benz c class, sapo ardhur nga gjermania

Krijuar nga: makina.2019

Shitet benz ne gjendje shum te mire, viti prodhimit 2008 me look te 2011,kamio automatike,dritat xenon,me orjentim sipas timonit,sediljet me memorje,e gateshme per cdo prove,cmimi i diskutushem,dogana e paguar

Krijuar 4 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 7,200
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C220
viti: 2008
kilometrat: 180 000 - 189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.