U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Krijuar nga: Shop Al

AUDI S8 ORIGJINAL ME MOTOR 4.0L TWIN TURBO INDIVIDUALE ORIGJINAL FABRIKE 520KW .MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI .MAKINA ESHTE 20.12.2012.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 94000KM ORIGJINALE.HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT.ME 3 TELEVIZORA DHE NE KOKAT E SEDILJEVE .NDEZJE ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START STOP.KOMPLET VESHJET BRENDA KARBON ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .ME MARSHE NE TIMON TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.PERDE ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA.ME MARSHE NE TIMON.ME AMORTIZATOR ME AJER DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA.SEDILJE ME LEVIZJE DHE MBRAPA .ME MASAZH PARA DHE MBRAPA.KAMERA PARA DHE MBRAMA ORIGJINALE TE FABRIKES DHE KAMERA 360 GEADE SATELITORE .DYERT ME THITHJE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 21 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE BEZHE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.BAGAZHI HAPJE DHE MBYLLJE ME BUTON.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.DISQET E FRENAVE MAKINA IKA CERAMIKE MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES EKA KAFE.E SAPO E TARGUAR ME LETRA TE PRERA DERI NE MAJ 2019.ME NDRIM KA CMIM TJETER.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0699365555---MAKINA NDODHET NE TIRANE

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Audi
modeli: S8
viti: 2013
kilometrat: 90 000 - 94 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E kaftë/bezh

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.