U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

Krijuar nga: makina.2019

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 4.2 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 11/2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+dvd, aux+navigator+bluetooth+tel, sallon lekure, sedile elektrike+memorie, kompiuter bordi, dy celesa, sensore parkimi para dhe mbrapa, pilot automat, drita led xenon bixenon, dyer me thithje, larje feneresh, sensore shiu, 4 goma te reja te sapo montuara, liber sherbimi audi etj etj Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme... Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana

Krijuar 1 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 19,800
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Audi
modeli: A8
viti: 2010
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.