U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi A7 2012 3.0 Nafte FullKASKO- Mundesi Nderrimi

Krijuar nga: makina.2019

Audi A7 Look RS , 3.0 Nafte Full Kasko Kambio Automatike, Shume e Paster e Zeze ne diell Merr ngjyre Kafe. Viti Prodhini 2012 , Baxho, Bi xenon , Disqi RS Te rinje. Te gjitha sherbimet Full Servis ! xhamat e zi origjinal. Tapiceri bezhe pa asnji gervishtje. Kamer para, mbrapa dhe anash para dhe mbrapa. Shume ekonomik me Eco dhe SPORT fiket dhe ndezet ne trafik. 170 mije kilometra. MUNDESI Ndrrimi

Krijuar 4 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 22,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Audi
modeli: A7
viti: 2012
kilometrat: 160 000 - 169 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.