U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi A6 full automat me letra t paguara

Krijuar nga: Shop Al

Viti: 2005 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Komuna: Durrës Modeli: Audi A6 Audi A6 2.7 TDI automat quattro full opsione xhoma te origjinal xhomi par termik sedile me ngrohje sallon lekure ne gjendje perfekte

Krijuar 8 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 7,500 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.