U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi A6 3.0 tdi V6 full AUTO DEDA

Krijuar nga: Shop Al

Audi A6 Quattro 🏷vit prodhimi : 04.2010 (facelift) 🏷motorr 3.0 tdi V6 🏷kambio automat 🏷full led 🏷sensor parkimi 🏷keyless go 🏷start-stop engine 🏷navigador GPS 🏷klimatronic bizone 🏷sendile elektrike me memorie 🏷baxha me hapje lart 🏷196000 km 🏷importuar nga zvicra🇨🇭 🏷dogane (TVSH) e paguar 🏷cmimi : 11.500 euro 🏷kontakt :0696117484 ; 0682033049

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 11,500 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Audi
modeli: A6
viti: 2010
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.