U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

AUDI A4 200 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Krijuar nga: makina.2019

Shikime: 2661

AUDI A-4 200 Nga Gjermania Viti 2006 Kamio Manuale Marshe 6 Km 212297 Full opsion ne versionin e vet Shitet ose nderrohet /// Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sapo ka erdhur nga Gjermania me te gjitha serviset e bera e gatshme per cdo lloj prove .. Makina eshte shum e paster si jasht dhe brenda /// Km 212297 origjinale goma 16+disqe alumini 6-marshe .Full opsion ne versionin e vet Te gjitha i ka fuksionale Makina momentalisht eshte pa dogan Cmim pak i diskutushem : --Pa dogan 4200 euro --Me dogan 4700 euro 0696734119 0695838262 Whats ap Viber

Krijuar 4 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 1 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Pogradec

prodhuesi: Audi
modeli: A4
viti: 2006
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!