U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

AUDI A4 2.0 TDI S-line FACE LIFT AUTOMATIK 2013

Krijuar nga: makina.2019

AUDI A4 2.0 TDI S-line FACE LIFT AUTOMATIK 2013 PA DOGAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE E POSA ARDHUR NGA ZVICRA POSEDON:Xenon-Bixenon,Leda para mbrapa,Drita te mjegulles,Uleset gjysem lekur S-line,Xhamat elektrik,Pasqyret elektrike,Komanda ne timon,Navigacion(aux,sd card,bluetooth,cd),Klimatronike,Abs,Esp,Liber Servisi PER TI SHIKUAR VETURAT TONA SHKRUAJE NE KATRORIN QFAR KERKON te cufa VETURA GJINDET NE KOSOVE TRANSPORTINE SIGUROJM,DERI NE KUFI

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 11,900
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Audi
modeli: A4
viti: 2013
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.