U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi a4, 2.0 TDI AUTOMAT i sapoardhur, 152 mi km

Krijuar nga: Shop Al

Audi a4 viti 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me palosje, 2 celsa, airbag,abs,esp, navi te madh,condicioner, komanda tek timoni, limitator shpejtesie, bord kompjuterik, cd pleyer origjinale, kseno, fener full led, makina e sapoardhur me dogan te paguar gati per targa, makina ska nevoj per gjen me te vogel mund ta kontrrolloni ku te deshironi, cmimi 9000€ cel📞0693517858, ju lutem vetem telefonata serioze flm, jo ndrrim vetem shitet

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 9,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Krujë

prodhuesi: Audi
modeli: A4
viti: 2008
kilometrat: 152.000
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.