U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi a3 sport back automat, OKAZION FULL OPSION

Krijuar nga: makina.2019

Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni , bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe palosje dhe antiverbim, dritat auto, sensor shiu,sensor dritash, goma te reja, hapje mbyllje me buton tek celsi, 2 celsa, cd pleyer origjinale, sensor parkimi, sallon lekure bezhe shum i paster, pa asnje gervishtje, 204 mi km, makina ne gjendje perfekte full opsion ska nevoj per asgje, me dogan te paguar gati per targa, cmimi 5500€ i diskutushem, ju lutem vetem telefonata serioze 📞0693517858.

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 4,700
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Krujë

prodhuesi: Audi
modeli: A3
viti: 2005
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.