U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA

Krijuar nga: RealEstate

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 77m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor perball prokuroris ne nje zone shume te mire dhe te qete dhe ne mes te tre qendrave urbane vetem 5 minuta larg qendres, 5 minuta larg bulevardit zogu1 dhe me dalje te shpejt ne unaz ose te Harry fulzi vetem 4 minuta, Apatamenti ndahet ne nje sallon prej 35m2, 1 dhome e bollshme,1 banjo dhe nje ballkon, orientimi lindje. APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE KU CMIMI I TREGUT PER M2 ESHTE 1200EURO

Krijuar 3 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 75,000
Kategoria: Apartamente
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Kavajë

Kontrata: Shitet
garazh: Nuk ka
oborr: Nuk ka
siperfaqe: 77m2
dhoma: 3
kati: 3
tualete: 1

Sugjerimet