U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

APARTAMENT 1+1, MISTO MAME

Krijuar nga: Shop Al

Apartament 1+1 ne Misto Mame . Organizohet nga 1 dhome ndenje te madhe bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne kat te 3 banimi . Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor . Ka nje siperfaqe totale prej 98 m/2 dhe 85 m/2 te brendshme . Per me shume informacion : 0693040629

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 58
Kategoria: Apartamente
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet