U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , 2006 .

Krijuar nga: makina.2019

Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , viti 2006 , Kondicioner , Airbag , Radio Cd , Goma te reja , Me Klima , Euro 4 , Me dy celesa ,Bateri e re , Ne gjendje te shkelqyer Akull e paster , Me dogane te Paguar , Gati per targa , 0674002784 ..Toni.....

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 2,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Alfa Romeo
modeli: 147
viti: 2006
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.