U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike

Krijuar nga: makina.2019

Shitet A-Class 160 CDI,viti 2008,kambio automatike,ngjyra e zeze,5 porta ,komjuter bordi,klima,xhama elektirike dhe pasqyra me palosje,140000 km origjinale,airbag,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.me dogane te paguar.

Krijuar 3 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 4,700
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Lushnjë

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: A160
viti: 2008
kilometrat: 130 000 - 139 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet