U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16

Krijuar nga: makina.2019

VOLKSWAGEN GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -MAKINE 1000 KM -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016 - MAKINE SHOWROOM (MAKINE SALLONI) -FACELIFT -BAXHO PANORAMIKE -Seria GTI- INDIVIDUAL -1600 KM ORIGJINALE VW -Kambio MANUALE -PARK DISTANCE CONTROL -CAMERA -DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet) -ACC (Njohja e shenjes se trafikut) -AUTO HOLD -TOTWINKEL ASSIST -PARK ASSIST/ PARK PILOT -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -NAVIGATOR ME SISTEM " DISCOVER PRO"ME TOUCHSCREEN -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) -Tapiceri SPORTLINE GTI 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE -LEKURE NAPE+ALCANTARA -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -SOUND PACKET MARMITA GTI -AMORTIZATORE SPORTIV ME ULJE NGRITJE -KEYLESS GO START/STOP -PILOT AUTOMATIK -XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE -PAKETA CHROME OUTSIDE -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE -FENERE BIXENON +LED - AIRMATIC AIR SUSPENSION SYSTEM COMFORT AND SPORT -NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sediljesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE -TIMON GTI MULTI FUNCTIONAL -Timon hidraulik, -Disqe alumini 19 inches te Markes ` VW GOLF GTI SANTIAGO -Goma të sapovendosura (100%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 2016
kilometrat: 0 - 4 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Benzinë
ngjyra: E kuqe

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.