U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

RANGE ROVER VOGUE-V6-Sapo Erdhi nga NEW YORK

RANGE ROVER VOGUE-V6-Sapo Erdhi nga NEW YORK


Sapo erdhi Range Rover Vogue- Super gjendje. Cmimi 48.000 Euro pa dogane-


Banesa me qira Pa Mobile në Lagjen e Spitalit

Banesa me qira Pa Mobile në Lagjen e Spitalit


Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gjumi) dhe 100 m2 (3 dhoma gjumi). BANESAT JANË TË PA MOBILUARA. Kemi prej katit te parë (1) deri në katin e shtatë (7). Qmimi i qërasë nga 250 deri në...


Mercedes Benz C 220 cdi ardhur nga Zvicra

Mercedes Benz C 220 cdi ardhur nga Zvicra


Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje shum te mire. Km orgjinale me 256000 liber servisi,asnje defekt. Me dogan te paguar gati per targa Auto DP


AUDI A4 20TDI 140 KS FULL OPREMA -09

AUDI A4 20TDI 140 KS FULL OPREMA -09


AUDI A4 20TDI 140 KS KOMPLETNO OPREMEN SO REDOVNA SERVISNA KNISKA OD 2 SOPSTVENIK REGISTRIRAN CELA GODINA. OPREMA: AVTOMATSKA DIGITALNA KLIMA ABS/EBD/TRC/ASR 6XAIRBAG ALUMINSKI BANDAZI 16 (NOVI LETNI GUMI) VOZILO VO KLASA NA TOYOTA,MAZDA,HONDA,FIAT,RENAUT,PEUGEOT,CITROEN,SEAT,SKODA,VOLKSWAGE...


Leshohet banesa exlusive me qira ne qender

Leshohet banesa exlusive me qira ne qender


Leshohet banesa exlusive me qira ne qender te minimaxi , kati i 8-te 130 m2 , ndertim i ri me lift, cmimi 1000 euro plus depozite me vlere orej 1000 euro per qeshtje sigurije. Banesa perbehet prej: - salloni me kuzhine, - 3 dhoma gjumi, - 2 banjo, - ballkon, - koridor, Tel. 0442...


GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMAT 08

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMAT 08


SHES GOLF PLUS 1.9 NAFT VITI 2008 ME 220 MIJ KM ORIGJINALE ,KAMBIO AUTOMATIKE DSG ME 7+1 MARSHE NE GJENDJE PERFEKTE , GOMA 80% DOGAN TE PAGUAR , TAPECERI LEKUR.


AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,18.500 EURO

AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,18.500 EURO


AUDI S4,3.0 TFSI (400),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE KA EXTRA SI FILTER K&N,SUSTA SPORTIVE,MARMITA EXTRA ME ZHURM,SISTEM FRENIMI BREMBO PERFORMANCE,SALLON LEKURE S-LINE NGJYRE E BARDHE ME TE ZEZE,SEDILJE ELEKTRIKE,BAXHA XHAMI,MARSHE NE TIMON,PILOT AUTOMA...


KIA PRO_CEE'D

KIA PRO_CEE'D


Kia proceed 1. 4 benzin 80 Kw. Registrirana so zelen karton do 7 mesec 2020 god. Dva kompleta novi zimski i letni gumi. Top sostojba. Bez zameni.


Banes me qera

Banes me qera


Lëshohet me qera Banesa eshte ne Tophane. Banesa është e mobiluar, e gatshme për banim. Banesa ka 55 m2. Posedon: 🔸 Sallon me kuzhinë 🔸 1 Dhomë gjumi 🔸 1 Banjo 🔸 Koridor Cmimi 250 Euro Kodi T002 AgjensioniMUSA Patundshmeri (FB) Kontakt: 📞 +383 49 39 49 69 (viber&whatsapp) 📞 +38...


MERCEDES-BENZ E 220

MERCEDES-BENZ E 220


Mozi zamena za ML nad 2012 so moja doplata


SAMSUNG Galaxy S8

SAMSUNG Galaxy S8


Shitet Galaxy S8, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i zi si ne foto! ***Telefoni ka Xhamin e ekranit te thyer. Punon ne menyre te rregullt pa asnje lloj problemi. Touchi punon ne te gjitha vendet. Nuk ka pika te zeza, pra LCD eshte ne rregull. Shitet me kete cmim per kt...


FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅

FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅


Apartament në Shëngjin - Kune 🔹Sipërfaqe 63 m2 kati i dytë në pallat të ri. 🔹Organizimi 1+1. 🔹Sallon pritje 🔹Guzhine te Kompletuar 🔹Ambient gatimi 🔹Dhomë gjumi 1 🔹Tualete 1 🔹Ballkon 🔸Nxitoni ta bëni tuajin kete apartament!!! Blerja e ketij apartamenti eshte mundësi për banim si dhe per inv...


MERCEDES BENZ -05 G270 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

MERCEDES BENZ -05 G270 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI


MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 221000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT TE ZINJ ORIGJI...


Stabilizatore

Stabilizatore


Shitet stabilizator. I shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Stabilizatori arrin te mbaj ne mbrojtje nga luhatjet e tensionit 1 lavatrice 2 kondicioner (12 btu dhe 18 btu) dhe 3 televizore, frigoriferin etj. te gjitha paisjet te ndezura. Shitet me cmin super nen kosto...


Jepet me qera

Jepet me qera


NDERTES PER BIZNES, LOKAL, HOTEL. Eshte nje objekt 3 katesh. Perbehet nga dy ambjente per lokal dhe dhoma hoteli. I ristrukturuar . Perbehet nga 3 pista , vend parkimi, guzhin. Numer kontakti: 0692719738 , 0696184695


MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI


MERCEDS BENZ GL420 ME MOTOR V8 ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE 7 VENDESHE ORIGJINALE NGA FABRIKA.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 168000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLE...


OKAZION IPHONE 8 64GB I ARDHUR NGA GJERMANIA

OKAZION IPHONE 8 64GB I ARDHUR NGA GJERMANIA


IPHONE 8 64GB GJENDJA 9/10I I ARDHUR NGA GJERMANIA I PAHUR FIZIKISHT SHOQEROHET ME KARIKUES,XHAM & GOMINE Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore brenda TIRANES 2-3ore .Pagesa behet kur e merr produktin ne dore. Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera...


apartment ne shitje

apartment ne shitje


shitet aparatamet 1+1 I mobiluar cmimi 15000 €


Audi A3

Audi A3


🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line 🔶VITI 2006 🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶EURO 4 🔶178442km 🔶KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHE F1 ne timon 🔶Radio cd 🔶SEDILE Sport 🔶TAPICERI Super 🔶PASQYRA ME PALOSJE 🔶PILOT AUTOMATIK 🔶KLIMA ME 2 ZONA 🔶TIMON Tresh 🔶 SENSORE SHIU&DRITE 🔶PAKETA CHROM & Brenda 🔶Airbag(SRS), AB...


Okazion shitet shpi private

Okazion shitet shpi private


Okazion shitet shtepi private ne lagjen spori numer 2 me siperfaqe 115m e sistemuar mir me certifikat pronesie me garazhd 60m per me shum kontektoni ne numrin 0698490743