U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.


Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj. Kompania kërkon...


Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9 Plus


Crn Samsung S9 Plus raboti na site mrezi so garancija do 06-2020 god. Komplet e so kutija i slusalki AKG. Telefonot e vo super sostojba i e cuvan sekogas so maska.


Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9


Prodavam Samsung Galaxy Note 9, za evropski pazar mnogu dobro socuvan, zaedno so ekstra 3 maski Cena 420 eur, bez zameni


Kompjuter po odlicna cena

Kompjuter po odlicna cena


kompjuter vo odlicna sostojba so OS win10, ram 4,5G so SSD disk od 250G i HDD od 150 G.


Nova vikendica na Popova Sapka

Nova vikendica na Popova Sapka


Се продава ново изградена викендица во ски центарот Попова Шапка. За повеќе информации обратете се на нашите агенти: 044/338-821 – Канцеларија 070/206-220 – Јован 072/241-122 – Леандрит


Vikendica vo Mavrovo

Vikendica vo Mavrovo


Prodavam vikendica vo Mavrovo, vo Mavrovi Anovi, nad benziskata. Vikendicata e opkruzena so suma, i ima pogled kon ezero. Do nea vodi asfaltiran pat. Se naoga na plac od 320m2. Vikendicata ima dneven otvoren prestoj od 44m2, kat so tri sobi isto so povrsina od 44m2, podrum 20m2, i detska soba vo pot...


Sony Playstation 3 me qip 17 lojra me 2 gjystik

Sony Playstation 3 me qip 17 lojra me 2 gjystik


shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: HDMI, kabllo e rrymes, kabllo per gjystik dhe 2 Gjystik , lojerat jan: 1. Grand The Auto V >> GTA 5 <<* 2. Call of Duty Black Ops 3* 3. Blur* 4. Pes 2013 me update 2019* 5. Fifa 2019...


Vikendici vo Lubanista

Vikendici vo Lubanista


Se prodavaat dve vikendici vo selo Lubanista,blisku do Ohridsko ezero i blisku do manastirot Sv.Naum. Vikenesicite se naogaat edna do druga i imaat ista gradba,isto taka se vo odlicna sostojba i delovno opremeni. Od strana ima dvot so golemina za gradba na uste 1-2 drugi vilendici/kuqi. Mesto za...


hp Kompjutera komplet per call center

hp Kompjutera komplet per call center


Shes kopjutera hp komplet per call centere hp intel core 2 dua 2.66 ram 2GB hdd 160 GB kompjuera kallcenter *pllak *cpu *ram *power sup *etj kontakt proIT: 045602502 +38345602502 hp dell power sup ram cp


Vila vo Nizepole 150m2

Vila vo Nizepole 150m2


Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма. 600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум 30m2. располага со голема дневна со кујна, 3 спални, 1 детска, ,1 големо и i 1 помошно купатило и 1 помала соба. Во дворот има летниковец со скар...


HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10

HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10


Shes HUAWEI Y6 (2019) 32GB/2GB ram, Blu, model Europian i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri me super kamera dhe parametra. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 12.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Na ndiqni ne instagram @telefona_celular per me sh...


PLAYSTATION 3 MULTIMAN me 2 gjustik

PLAYSTATION 3 MULTIMAN me 2 gjustik


Me lojra si pes 2019 fifa 2019 gta 5 etj per me shume na shenoni edhe ne wiber


THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 229eu

THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 229eu


🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣LENOVO THINKPAD T440 , RAM 8 GB , SSD 256 GB , I5 GE4💣💣💣🔥 🔥 💵229EURO 💵 ❗❗❗❗ SASIA ESHTE E LIMITUAR ❗❗❗❗ MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🚛BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛 ✅Model: Lenovo Thinkpad T4...


APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA

APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA


Shes iphone xs 64gb full unlock i ardhun nga zvicrra ce full unlock me gjitha kartelat info tel 045840818


KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE


"GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG 🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣 🚛🚛 BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛🚛 LAPTOP QE FILLOJNE NGA 80 EU DESKTOP QE FILLOJNE NGA 39 EU ME 2 GB RAM MONITORE 19” 30 EU WORKSTATION NGA 299 EU ... DISPONOJME KOMPJUTERA PROFESIONALE ME GARANCI DE...


Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 770EU

Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 770EU


🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣Dell Precision M6800 / 32GB / 256GB / 500 GB / i7/ Win 10 💣💣💣🔥 🔥 🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣 🚛BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛 ✅Dell Precision M6800 Mobile Workstation ✅Display :...


Shitet kompjuteri dhe pajisjet tjera per zyre!

Shitet kompjuteri dhe pajisjet tjera per zyre!


Shitet PC Dell i3 -2100 CPU @3.10 GHz SSD 120 GB RAM 4GB Monitori LG - 17inch widescreen vlera 85 euro euro(pc bashke me monitor) kontakti viber/whatsapp +37744464087


Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 689 eu

Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 689 eu


🎇🎉🎈 SUPER SUPER OKAZION PER IMAC 🎇🎉🎈 🎁🎀🎄 SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC 🎁🎀🎄 🎅🎅🎅 SUPER SUPER CILESI 🎅🎅🎅 💵CMIMI OFERTE nga 1000 Euro BEHET 689 Euro 💵 🔥🔥🔥Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 (Late 2013) , 8 GB RAM , HDD 1 TB , GRAFIKE 1 GB 🔥🔥🔥 💎💎💎PERFECT SI TE RINJ 💎💎💎 ✅DISPLAY : 21.5-i...


Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock

Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock


Iphone 7Plusin 32Giga me 270€ Iphone 7 plus 128Gb me 395€ Numri kontaktus 045840818


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni