U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Vlorë

SHITET 2+1+2 APARTAMENT GJIGAND NE VLORE OKAZION

Apartamenti ndodhet perballe stadiumit Flamurtari, ne qender te Vlores vetem 5 minuta larg ne kembe nga lungomare. Apartamenti organizohet nga nje kor...

2 orë më parë


Okazion Audi A4 1.9 TDI

Shitet Audi A4 1.9 nafte me 197.000 kilometra Kambio manuale Motor 1.9 nafte teper ekonomik Viti i prodhimit 2005 Dokumentat te paguara deri ne ma...

1 ditë më parë


Shiten 2 x Apartamente 1+1 57m 800 Euro

Shiten 2 x Apartamente perball Stadiumit Flamurtari Apartamentet jane totalisht te mobiluar dhe ndodhen ne katin e 5 dhe 7 me ashensor. Nuk an qene...

3 ditë më parë


Fiat punto 2005 1.2 8v euro4

Shitet fiat punto i sapo ardhur nga italia vetem me dogan te paguar 1.2 8 valvula viti 2005 me kondicjoner , makina esht e gacme per cfardolloi prove...

1 javë më parë


ML naft 2996cc, ME DOGAN, i diskut OKAZION

✅Shitet mercedes-benz ml300 w164 nafte e vitit 2008 me ✅115.000 KM✅ ORIGJINALE! Gjendje Perfekte. E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek...

1 javë më parë


MacBook Pro 2017 13’’ OKAZION

Ne gjendje perfekte. 256gb ssd, 123 cikle baterie. Blere 1600eu para nje viti. Shoqerohet me karikues origjinal. Cmimi i padiskutueshem. WhatsApp

1 javë më parë


Mercedes Benz E220 CDI

shitet e class 220 cdi viti 2005 me 228 mij km origjinale. Makina eshte me dogan dhe me targa ne gjendje shum te mir me motorr te zi. makina eshte ne...

2 javë më parë


Mercedes Benz ML 250 Blutec vitit 2012

Shitet ML 250 blutec e vitit 2012,me motor 2.5 nafte,makina harxhon shum pak,model europian jo e ardhur nga kanadaja,makina eshte ne gjendje te shkelq...

2 javë më parë


Range rover autobiography , shtitet / nderrohet

Range rover 2011, autobiography, full optional, kambio automatike, tavan xhami, 240 mij km , ne gjendje shume te mire

2 javë më parë


Ford Fiesta 2000 1,8 nafte emigrim

Dokumentat deri n korrik 2020, per ta provuar cel igli 0699930253, 1700 euro e diskutueshme arsye emigrimi sherbime t kryera!!!

2 javë më parë


Benz

Shitet ose nderrohet.makina me letra der n korik 2020 nuk ka nevoj per asgj jan ber t gjitha sherbimet.

2 javë më parë


Shitet apartament ne lungomare

Shitet apartament ne lungomare. E pajisur me hipotek te rregullt me dokumenta te rregullta. Shtepia eshte 72 m2. E mobiluar. Cmimi eshte 1 mije euro m...

2 javë më parë


Apartment Vlore / Kompleksi Diamond Hill

500m pas tunelit uji i ftohte. Mbi vilen qeveritare. Perfekt për pushime dhe fundjava. Kati 4 1 + 1 + ballkon Siperfaqe 50 m2 Vlera e mobilimi...

2 javë më parë


Apartament ne Vlore

Apt 1+1. Apt eshte i mobiluar ne stilin modern. Sallon, dhome gjumi,tualet,ballkon. Apt ndodhet te pallati i sportit. Kati i 8-te. Vlore. Apt nuk jepe...

2 javë më parë


Renault Modus

Okazion. Shitet renault modus benzine 1.2 me dogane te paguar e sapoardhur. Gjendja perfekte me 87000km. Cmimi i diskutushem.

4 javë më parë


VW GOlf 6 GTD Nafte Me targa Viti 2013 full..

VW golf GTD Na fadrika 170 kuja kambio automt sallon te zi sport navi sensor pilota automat marsha te timoni goma te rja e traguar ne korik per here t...

1 muaj më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.