U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

Shitet apartament 2+1 103m2 me hipoteke

Shitet apartament 2+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar 73000 euro ! Apartamenti ka nje hapesire prej 103m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma...

1 javë më parë


Shitet 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan!

Shitet Apartament 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan! Apartamneti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 11 katesh,me ashensor dhe punime shu...

1 javë më parë


Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim!

Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Me hipoteke. 64m2. Orientim Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet n...

1 javë më parë


Toyota Verso

Toyota Verso 1.8 benzine - gaz me inpjant gaxi princ nje muaj i vene me garanci 5 vite makina ka 100 mij kilometra me liber sherbimesh ka goma dimri 4...

1 javë më parë


FORD C MAX 1.6 NAFT 2009 me dogan Zvicra

Ford c max 1.6 NAFT 2009 Zvicra me dogan te paguar me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me...

1 javë më parë


Focus 2.0 benzin +gaz Brc 2009 me dogan

Ford focus motor 2.0 benzin +gaz viti 2009 E sapoardhur me dogan te paguar Motor 2.0 me zinxhir, impjant gazi brc I montuar ne vendin e origjines It...

1 javë më parë


MERCEDES BENC E 220

Mercedes Benz E 220 Diezel EVO viti 2007 Makina me dogane Cmimi 7.500€ 🔺️Kamio Automatike🔺️ Gjendja Perfekte Km 220.000 me Liber Servisi Nr Kont...

1 javë më parë


OPERATORE PER CALL CENTER ITALIAN

EASY FLOW GROUP Sh.p.k Ricerca Candidati per: TELEFONISTA PER CALL CENTER ITALIANO Easy Flow Sh.p.k. è un’azienda che opera da alcuni anni ne...

1 javë më parë


Mercedes Benz C300 Benzine Automat -16

Mercedes-Benz C300(1996 cc) Benzine 4Matic LOOK AMG , Viti Prodhimit 2016 me 118.000 km , buton START , sallon lekure , sedilje elektrike me komando t...

1 javë më parë


Super Laptop Dell Precision M4500

***OKAZION*** Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Perdorur, Ne Gjendje Shume te Mire. ***SPECIFIKAT*** -Core i...

1 javë më parë


VW TOURAN

VW Touran 2.0 Diezel viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅Cmimi 6.000€ 7 Vende 🔺️Kamio Automatike🔺️ ✅Gjendja Perfekte ✅Xhama te Erret ✅Te gjitha sherbim...

1 javë më parë


JAP ME QERA TAKSI ME LICENCE 30000LEK NE MUAJ

Jap me qera makine fiat punto ngjyr e verdh me licenc te rregullut nga bashkia Tirane qysh ne vitin 2010. Cmimi 30000lek ne muaj per pordorin 24ore. T...

1 javë më parë


Shitet Skoda Yeti 2011 Benzin/Gaz

Shitet Skoda Yeti viti i prodhimit 2011 ngjyra e zeze, fuqia motorrike 1.2 Benzin/Gaz super ekonomike,makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xh...

1 javë më parë


OFERTE. MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR

Shesim makineri poliuretani dhe poliurea qe termoizolon dhe hidroizolin ndertesat e te gjitha tipeve. Makineria eshte e pajisur me gjithe linjen plote...

1 javë më parë


Bmw x5 M-power 610 hp stage1

Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 610 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel tip i ri . Tavan komplet xham ( panoramik) . Kambio...

1 javë më parë


PO KERKON AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE TE VOGEL?

NJESI SHERBIMI 23.7M2 NE KOMPLEKSIN MAGNET, AFER 21 DHJETORIT. E PERSHTATSHME PER ZHVILLIM BIZNESI POR EDHE ZYRE. ORIENTIMI I DYFISHTE JUG-PERENDIM....

1 javë më parë