U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

Shitet VW JETTA

VW Jetta Viti 2007 Nafte 1.9 Manual 21600 KM Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Perdorur vetem nga dy persona. Extra: Look GTI (turi...

5 ditë më parë


Apartment 1+1 me qera rruga e elbasanit

Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor me punime teper cilsore te firmes Gener 2, i ndodhur ne r...

5 ditë më parë


MALTE, PUNESIM per CHEF DE PARTIE, SOUS CHEF, COMM

🔖Pozicione te lira pune ne resorte me 4 dhe 5 yje ne MALTE, ♦️CHEF DE PARTIE ♦️SOUS CHEF ♦️COMMIS CHEF ♦️SOUS CHEF PASTRY ♦️BANQUETING CHEF ♦️...

5 ditë më parë


Mercedes benz

Okazion 🔥🔥 Shitet Mercedes-Benz avangarde AMG line !!! C320 cdi Panorama. Makina eshte e sapoardhur nga gjermania 🇩🇪 dhe e targuar per nje vit. Opt...

5 ditë më parë


Kerkohen agjente marketingu

NEXT SHA ESHTE NE KERKIM TE AGJENTEVE TE MARKETINGUT Pagesa baze deri ne 500 euro bruto + bonuse 5% - 10% bonus ne muaj Pagesa e sigurte dhe prec...

5 ditë më parë


Shitet 2+1 96m2 me hipoteke 72000Euro Rruga 5 Maji

Shitet apartamenti 2+1 96m2 me hipoteke 72 000Euro tek Rruga 5 Maji! Shitet apartamenti 2+196m2 me hipoteke 72 000Euro i arreduar tek Rruga 5 Maji! Ap...

5 ditë më parë


Kerkohet specialiste brumi

Kerkohet specialiste brumi me eksperienc. Mosha mbi 30 vjec . Preferohet familjare . Paga: 400 mije leke bashke me siguracion . Adresa : Rruga Barr...

5 ditë më parë


ESEM MOTORS. ML 2014 NAFT, TAPICERI BEZHE, FUULL

Ml 350 Bluetec, AMG Look, Ndezje me Gisht, Tavan Panoramik, 360 Grade Kamera, Tapiceri Bezhe, Pasqyrat me Blindspote, Xhama te Zi , Radar Distronik, S...

5 ditë më parë


Kerkohet teknik per montim reklamash

Kerkohet teknik per montim reklamash me eksperience pune ne fushen e montimeve dhe eksperience per drejtimin e furgonit. Orari i punes 08:00-16:00, e...

5 ditë më parë


SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma g...

5 ditë më parë


AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te sapo paguara per nje vit deri 29-09-2018, viti prodhimit 2000, motorr 1...

5 ditë më parë


Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH-ja

Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH -ja Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballko...

5 ditë më parë


Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko

Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje si...

5 ditë më parë


BMW X6 5.0BENZINE LOOK M-10 FULL MUNDESI NDERRIMI

BMW X6 LOOK M-POWER 5.0BENZINE V8 VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2009.MAKINA KA 165000KM ORIGJINALE .DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VE...

5 ditë më parë


Shtepi me qera ne tirane

Shtepi me qera e kompletuar perballe shkolles se policise

5 ditë më parë


Jeep Compass 2.0 CRD Limited Editon, Rallye, fulll

Shes Jeep Compass 2.0 CRD (Motorr Golf 5) RALLYE Limited, e prodhuar ne fudvitin 2008 si rrallndonjeher per kete vitprodhimi mjeti disponon vetem 142....

5 ditë më parë