U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

Mercedez benz s klas

Shes makinen mercedez model s klas full opsion , viti esht dhjetor 2006 , makina sa per pjesen mekanike esht ne gjendje speciale , nuk ka nevoj me i b...

1 javë më parë


Fusha Aviacinit , Tek Kompleksi Turdiu Shiten Ap

Ne Rezidence Turdiu , Tek Fusha E Aviacionit shitet apartament 1+1. Siperfaqe totale 77.8m2 . Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i gatimit me...

1 javë më parë


OKAZIOONN VW GOLF 5 2.0 NAFTE 2005 SUPER GJENDJE

WOLKSVAGEN GOLF 5 NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE SI BRENDA DHE JASHTE ME DOKUMENTA TE PAGUAR deri ne mars 2020 MAKINA ESHTE E GATSHME PER CFARE DO L...

1 javë më parë


Apartament 3+1

Prona ndodhet në zonën e Freskut, në fillim të rrugës për në Dajt. Apartamenti gjendet në kat të 3-të të banimit, në një pallat të sapopërfunduar m...

1 javë më parë


Ford C Max benzine gaz

Shitet Ford c max viti i prodhimit 2005 , 1,8 benzine motorr i thjeshte pa turbo,e ardhur nga zvicra para 6 muajsh, e doganuar dhe e targuar. Makina e...

1 javë më parë


Shitet Apartament 2+1

Shitet apartament 2+1 në zonën e Porcelanit, te rruga Xhenfize Keko. Kati 1 Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 Orientimi : Jug-Lindje-Perëndim Dokum...

1 javë më parë


Apartament 4+1+2 te Ministria e Drejtësisë

Apartament për shitje tek Blv. "Zogu i Parë" (pranë Ministrisë së Drejtësisë). Sipërfaqja e përgjithshme është 156 m2. Apartamenti organizohet nga një...

1 javë më parë


Okazion:Mercedez-benz S-Class 320 CDI FULL OPTION

Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Komuna: Tiranë Struktura e veturës: Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz Modeli: S 320 Okazion:Mercedez-benz S Cla...

1 javë më parë


Shitet Apartment 2+1+1 Don Bosko

Apartamenti ndodhwt ne katin e trete ne nje pallat 5 katesh. Apartamenti eshte rikonstruktuar totalisht ne 2016. I shtruar me parket. Apartamenti ka d...

1 javë më parë


Apartament 2+1 78m2 Bulevardi Bajram Curri

Shitet apartament 2+1 78m2 me hipoteke ne Unaze te Ministria e Jashtme 73000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues me t...

1 javë më parë


Shitet 2+1, 98m2, 68000, Rr Mihal Grameno!

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 98m2 tek rruga Mihal Grameno 68000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin 9 te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor. K...

1 javë më parë


Shitet Apartament 2+1+2 te Qytet Studenti Rr,Budi

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,101m ne katin e 6 ne nje pallat 8 katesh me ashensore dhe teper cilesore si pallat. Apartamenti ka nje organiz...

1 javë më parë


Okazion! Te Selvia Shitet Apartament 2+1.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi mjaft cilesor , ka nje siperfaqe totale prej 105m2. Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i...

1 javë më parë


Tek Xhamia Prane K.Botanik Shitet Apart 2+1+Garazh

Tek Xhamia Prane Kopeshtit Botanik , Shitet Apartament 2+1+Garazhd. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 138m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje...

1 javë më parë


Shitet 3+1, 111 m2, 69000 euro tek rr. Dibres!

Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh prane spitalit amer...

1 javë më parë


C klas viti 2012

c klas viti 2012 200 cdi naft kambio manuale shum ekonomik disqe ///AMG goma 80% te gjitha sherbimet e kryera ne kohe me dogane te paguar per me shum...

1 javë më parë