U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

Shitet 3+1, 111 m2, 69000 euro tek rr. Dibres!

Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh prane spitalit amer...

17 orë më parë


C klas viti 2012

c klas viti 2012 200 cdi naft kambio manuale shum ekonomik disqe ///AMG goma 80% te gjitha sherbimet e kryera ne kohe me dogane te paguar per me shum...

17 orë më parë


Shitet 1+1 73m2 me hipoteke 47000Eur ne Yzberisht

Apartamenti ndodhet ne zonen e Yzberishtit prane Big Marketit dhe ka nje hapesire prej 73m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome...

17 orë më parë


Shitet ap. 1+1 tek Irfan Tomini 60m2 54000euro!

Shitet apartament 1+1 tek Irfan Tomini 60m2 i saporestauruar 54000 euro i diskutueshem! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues...

17 orë më parë


Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

Shitet *Urgjent* Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 Gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera Periodikisht pjeset e ndrimit jane vene te Ho...

19 orë më parë


Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop nga 28 dhembe

Shiten ingranazhe per motorr biciklete elektrike te importuara nga Anglia me 28 dhembe 3 cop . Cmimi 100 euro . Cel ; +355696511122

2 ditë më parë


Mercedez E210 320 CDI viti 2000 full ekstra fabrik

Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne! Shitet E210 e vitit 2000, 320 CDI, ne gjendje te shkelq...

2 ditë më parë


Mercedez E211 Avangard 270 cdi 2002 navi automat

Shitet mercedez benz E211 avangard 270 cdi kamjo automat tronic, tapiceri lekure,klima me 2 zona audio cd navi .Viti i prodhimit 30/10/2002 .Sherbimet...

2 ditë më parë


Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwood

Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy sistra i kompletuar vetem per montim . Fuqia e boks...

2 ditë më parë


Natyral Green House Albania

🍃Natyral Green House🍃 Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱 Natyral Gre...

3 ditë më parë


Pasat 2017 full me 0 km kovertim 27000 euro

Pasat viti 2017 naft 2.0 me 0 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 33000 euro pranoj dhe kovertim...

3 ditë më parë


Rafte dhe banak

Shiten rafte dhe banak ne gjendje te shkelqyer me cmim okazion!

3 ditë më parë


BMW 525i Benzin/Gaz

11000 EUR i Diskutueshem. Motorri 2.5 (pa takse luksi) 175,000 km Klima, Automatike, Cruise Control,Bluetooth, Sensore shiu automatik,Drita Xenon,...

3 ditë më parë


EVO BENXIN - GAZ

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderrua...

3 ditë më parë


BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

BMW Seria 1 2.0D DRIVE BUSINESS EDITION INDIVIDUAL SPORTPACKET - FACTORY -EURO 4 DPF -Kambio MANUALE -1 DORE MAKINE -TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA...

3 ditë më parë


Fiesta 1.4 Nafte manuale 2009

Ford Fiesta Motorr 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2009 Km 175.000 Radio cd USB MP3 AUX Bluetooth Komanda ne timon Pasqyra elektrike Shum e paster dhe e...

3 ditë më parë