U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

OKAZION IPHONE 8 64GB I ARDHUR NGA GJERMANIA

IPHONE 8 64GB GJENDJA 9/10I I ARDHUR NGA GJERMANIA I PAHUR FIZIKISHT SHOQEROHET ME KARIKUES,XHAM & GOMINE Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqipe...

6 ditë më parë


Shitet Super Apartament 2+1

Shitet super apartament ne nje zone qe rrale here dalin ne shitje apartamente te ketij lloji.Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te,pallat i ri me ashens...

6 ditë më parë


Apartament 2+1 tek kopshti Botanik

Jepet me qera super apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2, totalisht i mobiluar.Organizohet ne nje sallon bashke me ambient gatimi,dy dhoma gjumi,korridor...

6 ditë më parë


JAKAMEN KERKON SHITESE

Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym sh...

6 ditë më parë


Okazion:GOLF 5 1.9 TDI ME DOGANE VITI 2005

Okazion: Golf 5 TDI esa po ardhur me dogane te paguar , shum e mbajtur dhe ekonomike disqe sport goma te reja 90% kamio manual kondicioner KLIMA shum...

6 ditë më parë


Kerkoj Kamarjer. +. Banakjere ( F )

Kerkoj Kamarjer,vetem turni 2+Nd. Banakjere te kete eksperjence pune.Nd. Bankjeraja eshte vetem turni ( 1 )Paga e kenqeshme, lokali ndodhet mbrapa Gjy...

6 ditë më parë


Shes apartament 2+1 + 2 BLK . 101 m2. 95000€

Shes apartament 2+1 + 2 BLK. 101m2. 95000 Euro(cmimi i diskutueshem) . Rruga e Dibres , ish Shkolla e Bashkuar , TOWE BRIDGE 1 , prane Komisariatit te...

6 ditë më parë


Operator/e telefonik/e ne Vlore

Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 2 operator/e inbound me të paktën një eksperiencë minimal...

6 ditë më parë


Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic

Porsche Cayenne Look Turbo 3.0 Benzin / Hybrid Viti Fundi 2011 ABS / Adaptive cornering lights / Adaptive Cruise Control / Air suspension / Alarm s...

6 ditë më parë


Apartament 2+1 te TVSH

Apartament /ne shitje tek rruga Themistokli Germeni(ne krah te (TVSh)./siperfaqe 124 m2 /dy dhoma gjumi,dy tualete,dhome ditore,guzhin.kati i 3. Aktua...

6 ditë më parë


Ultra: 1+1 Unik ( Shk. Baletit - Qender)

ULTRA cmim Okazion 1+1 I RI per investim 100% i rikonstruktuar, | Pallat I ri, orientimi JUG (Me Diell) - ( Tek Shkolla e Baletit ) i mobiluar pjeseri...

6 ditë më parë


Okazionnn⚠️Renault kango 1.5cc nafte manuale 2005

Renault kango 1.5cc nafte manuals 2005 me 140000 e ca min km origjinale me nje pronar ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem pe...

6 ditë më parë


Land Rover Freelander dizel

Makina ne gjendje shum te mire motorike 1.9 nafte ,kabriolet,letra sapo te paguara shitet per arsye mos perdorimi mundesi nderrimi vetem me makin a...

6 ditë më parë


Ford Fusion 1.4 nafte Manuale 2007

FORD FUSION 1.4 tdci, viti prodhimit 2007, kambio manuale, kondicioner, cd radio, xhama te zinj, etj... Makina me doganë të paguar. Çmimi 3.200 Euro...

6 ditë më parë


⛔⛔ OKAZION ⛔⛔ 1,4nafte

Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, pasqyra elektrike, klima, sensor parkimi, goma 90% te reja, bateria e r...

6 ditë më parë


SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010

🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> 2.2 D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<<<< VITI-2010 -NGJYRA VISHNJE NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KA...

6 ditë më parë