U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

APARTAMENT 1+1, MISTO MAME

Apartament 1+1 ne Misto Mame . Organizohet nga 1 dhome ndenje te madhe bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodh...

1 muaj më parë


Shitet Apartament 2+1+2

Shitet super apartament te Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe Sallon + Kuzhine dhe ndodhet ne katin e 2 dhe esht...

1 muaj më parë


Shitet Bar-Restorant,ne Berzhite,TIRANE-SHQIPERI

Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane.Objekti ka siperfaqe 240 m2 ndertim dhe 1500 m2 toke rreth e perqark qe sherben si parking,ambjent clodhes,ken...

2 muaj më parë


Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte me...

2 muaj më parë


Shes tomorrice gruri

Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.

2 muaj më parë


Mercedes Benz CLS 320

Shitet CLS320, viti 2009. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem.

3 muaj më parë


Jepet me qera apartament ne Laprake

Jepet me qera apartament i kompletuar ne laprake qender. Apartamenti eshte i miremobiluar dhe i ri

3 muaj më parë


X Box 360, 120GB, i zi OKAZION

Shitet per mos perdorim, X Box 360, 120GB, i zi, me 2 komanda wireless dhe 8 CD me lojera te ndryshme

4 muaj më parë


Shitet apartament 2+1 Zona 21 Dhjetori

JEPET ME QERA; Apartament 2+1 /zona; “ 21 Dhjetori”📌 Apartamenti ndodhet mbrapa Hotel Mondial, zonë e preferuar dhe me akses të favorshëm orientimi b...

4 muaj më parë


DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIKE 4X4 2007

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,4×4(ME DY DIFERENCIALE,XHIP),KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,GANXHE TERHEQJE,E PERSHTAT...

4 muaj më parë


Jepet me qera apartament ne Laprake

Jepet me qera apartament ne Laprake ne rrugen “Lord Bajron” Apartamenti eshte i ri dhe i kompletuar me te gjitha komoditetet e nevojshme per nje famil...

4 muaj më parë


SMART FOR TWO 1.0 BENZIN TURBO 2009 F1

SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN TURBO,VITI 2009,KLIMA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,MARSHA NE TIMON(F1),TAVAN XHAMI,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,...

4 muaj më parë


Shtepi 1+1

Shitet Apartament 1+1 + ballkon 59 m2. Apartamenti eshte me hipotek te rregullt dhe ndodhet tek Fusha e Aviacionit. Pallati eshte i i dhe ka mundesi p...

4 muaj më parë


Merceds Benz R-Class 350 Bluetec

Mercedes Benz R-Class 350 BLUETEC, viti 2011 me 162300 km . Ne gjendje perfekte ,jo taks luksi, me dogane te paguar, 7 sedile .Makina eshte gati per c...

4 muaj më parë


Mercedes Benz ML350

Shitet ML350, e vitit 2012, motor nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire ,ka kryer vetem 165.000km.

4 muaj më parë


Mercedez Benz GL 350

Shitet GL350. Viti 2011, 175.000km. Dogana e paguar, me sherbime te gjitha te bera. Cmimi i diskutueshem.

4 muaj më parë