U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

Premium 3
Tirana

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar...

3 javë më parë


Premium 3
Tirana

Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbi...

1 muaj më parë


HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10

Shes HUAWEI Y6 (2019) 32GB/2GB ram, Blu, model Europian i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri me super kamera dhe parametra. Fotot jane re...

12 orë më parë


THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 229eu

🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣LENOVO THINKPAD T440 , RAM 8 GB , SSD 256 GB , I5 GE...

12 orë më parë


KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

"GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG 🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣 🚛🚛 BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛🚛 LAPTOP QE FILLOJNE NG...

12 orë më parë


Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 770EU

🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣Dell Precision M6800 / 32GB / 256GB / 500...

12 orë më parë


Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 689 eu

🎇🎉🎈 SUPER SUPER OKAZION PER IMAC 🎇🎉🎈 🎁🎀🎄 SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC 🎁🎀🎄 🎅🎅🎅 SUPER SUPER CILESI 🎅🎅🎅 💵CMIMI OFERTE nga 1000 Euro BEHET 689 Euro 💵...

12 orë më parë


Shitet ap.2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21dhjetori!

Shitet apartament 2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21 dhjetori i saporestauruar me hipoteke 99500 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...

13 orë më parë


Apartament 1+1 54m2 Allias -- 43000 €

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 43000 Euro! Apartamenti eshte 5 minuta nga rruga e Dibres (Shkolla e Bashkuar)ne katin e dyte te nje...

13 orë më parë


Apartament 2+1 92m2 Don Bosko -- 85000 €!

Shitet apartament 2+1+2 tualete 92m2 me hipoteke ne Don Bosko 85000€! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka nje ha...

14 orë më parë


Apartament 3+1 104m2 Komuna e Parisit -- 120000 €

Shitet Apartament 3+1, 104.1 m2,me Hipoteke,120000euro,Komuna e Parisit!Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 5 katesh,me ashensor dhe...

14 orë më parë


Apartament 2+1 75m2 Kombinat -- 46500 €

Shitet apartament 2+1 ne Kombinat, Tirane 46500 euro me hipoteke i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne Kombinat, tek Rruga e qelqit, ne nje pallat te vje...

14 orë më parë


Apartament 2+1 97m2 Dritan Hoxha -- 77500 €

Shitet apartament 2+1,97m2, 77500 Euro me hipoteke ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, me punim...

14 orë më parë


APARTAMENT ME QERA 100m2+100m2 BALLKON/TARRAC

Apartamenti esht 100 m2 + ka edhe 100m2 BALLKON/TARRACE + 1 GARAZH I PERFSHIRE NE CMIM.BANJOT JAN TE KOMPLETUARA + EDHE KUZHINA E KOMPLETUAR CMIM 450...

14 orë më parë


Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,

Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke.Vila dhe toka jane me hipoteke.Vila eshte mjaft cilesore dhe ka nje mobilim mode...

14 orë më parë


Jepet me qira tek kopshti zoologjik

Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes tek Kopshi Zoologjik jepet me qira apartament 1+1 me siperafqe 62 m2 Apartamenti eshte i organizuar ne dhome n...

14 orë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni