U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Tirane

Premium 2
Tirana

Kerkohen Konsulent/e Imobiliar me/pa Eksperience

Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominiu...

4 ditë më parë


Premium 3
Tirana

Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbi...

2 muaj më parë


BIANCHI

.Bianchi jab 7700........tel 0698950444

14 orë më parë


1+1 me qera fresku

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht I mobiluar super luksoz Uji dhe drita 24 ore mundesi pa...

1 ditë më parë


Jepet me qera apartament ne bllok.

🏡Jepet me qera apartament 2+1+2 bllk. 📌Adresa: Bllok, prane kafe Roma. 📐Siperfaqe: 90m² 🔹️Kati 2 (i pari banim), pallat i ri, pa ashensor. 💶Çmimi:...

1 ditë më parë


Renault Megane Scenic 2015, automat, 1.5 nafte, 9800 Euro

Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar),kambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi,...

2 ditë më parë


Ford Focus C-Max 2011, automat, 2.0 Tdci, 8300 Euro

Shitet Ford C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrë bojëqielli perlë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/...

2 ditë më parë


Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8800 Euro

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, ka...

2 ditë më parë


Apartament 2+1 per shitje

Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 128 m2 • Orientimi Ve...

2 ditë më parë


Apartament 2+1 per shitje

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi i Lirisë". Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamen...

2 ditë më parë


Apartament 2+1 per shitje

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Shkozës, pranë News 24. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 115 m2 •...

2 ditë më parë


Apartament 2+1 per shitje

Apartamenti është i pozicionuar te Tefta Tashko Koço, në rrugën "Vllazën Huta". Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartament...

2 ditë më parë


Apartament 2+1 per shitje

Apartamenti është i pozicionuar te rruga "Ali Visha", në zonën e Tregut Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartame...

2 ditë më parë


Shitet apartament 2+1

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2 • Orientimi : Veri-Perëndi...

2 ditë më parë


lokal me qera

Lokali është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, pranë Stadiumit "Air Albania". Informacion mbi lokalin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit bre...

2 ditë më parë


lokal

Lokali është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi lokalin : • Kati 0 përdhes • 2 Kate • Sipërfaqja : 255 m2 • Kati i parë 120 m2 dhe kati i...

2 ditë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.