U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Skopja

LAPTOP TERRA germanski Dual Core 3Gb RAM bat 2h

Prodavam odlincno socuvan laptop TERRA mobile 2300 - germanski brend. Vo super sostojba bez ostetuvanja, kompletno ispraven i dosta brz. odlicen za s...

1 orë më parë


Profesionalni HP LED Monitori 23 inch 1 god gar

Користени монитори : HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 6500 den А класа, тестирани во 100 % исправна состојба - професинална серија во орг...

2 orë më parë


Samsung Galaxy Note 8

📲 Samsung Galaxy Note 8 FULL PAKUVANJE ЦЕНА 290 Евра 💵💶💷 Писмена Гаранција 3 Месеци.📃 Користен🔍 Фул Пакување Mk Мобил 📣 ☎️Контакт 075-200-430 🇲🇰...

2 orë më parë


Iphone 7 plus kako nov

Iphone 7 plus 280€ 32 giga NEVERLOCK 3 meseci pismena garancija 📞070777933📞

2 orë më parë


GARSONJERA VO KOZLE 28M2 NOVOGRADBA

Се продава нова гарсоњера во Козле во близина на Макпетрол Бензинската 28м2 без тераса на 1/2 кат без лифт со сопствено парно.Новоградба Шифра 21334

3 orë më parë


Se izdava nov namesten stan vo Debar Maalo

Се издава нов комплетно наместен стан во Дебар Маало во нова зграда, на први кат.

4 orë më parë


Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

Jaguar XF 3.0 D 2010godina 116000 servisna knishka full servisna istorija kolata se naogja vo Zeneva Svajcarija vo bezprekorna sostojba, prva boja....

7 orë më parë


Volvo S60 D3

Неувезувано, 163КС, во одлична состојба.

7 orë më parë


VW Passat CC 2.0 R-line -09 so 170 ks

EXTRA POPUST: FIKSNA CENA: 10.000 euro Se prodava VW Passat CC R-line godina 2009 so 170 ks Oprema: Greaci na sedista, ventilacija na sedista,...

8 orë më parë


Huawei Y6 2018

Prodavam nov neupotrebuvan mobilen telefon Huawei Y6 2018. Telefonot e kupen od T mobile, ne e kodiran i raboti na site mrezi. Kristijan 078 374 47...

1 ditë më parë


Foto video sliki

Дигитална камера, SANKYO sound, Durst F30: Покрај ова на пеодажба имам: Машина за шиење СИНГЕР со прекрасен кабинет, 1. Збирка од гоблени, 2. Кили...

1 ditë më parë


STAN VO TOPANSKO POLE 70m2

Se prodava/menuva stan vo Topansko Pole na 5 ti sprat. 70m2 So golema terasa i moznost za dogradba.

1 ditë më parë


CETIRISOBEN STAN 101m2 VO KARPOS 4

Се продава 4 собен реновиран наместен или празен стан во Карпош 4, во средина на населба, 1 кат од п+4, јужен Внатрешна површина на стан 101м2, од ко...

1 ditë më parë


Se izdava stan vo kuka na Vodno

Stanot se naogja vo blizina na Klinicki centar. Del e od kukja, so poseben vlez, na vtor sprat. Ima gradsko parno, parking. Stanot se sostoi od dnevna...

1 ditë më parë


MINI COUNTRYMAN 1.6 D NAVI PANORAMA FULL

MINI COUNTRYMAN 1.6 D 90ks na bmw so full oprema, napraven golem servis promeet set lamela i zamaec, nov agm akumulator, golema navigacija so karta na...

1 ditë më parë


HONDA CR-V 4X4 2.2 DIZEL 103KW EKSTRA CENA

PRODAVAM HONDA CR-V 4X4 2.2 DIZEL 103KW PROIZVEDENA 2007 GODINA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FUL OPREMA KLIMA SERVO VOLAN...

1 ditë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.