U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Shkodër

Audi a3

Shes audi A3 viti 2004 1.9 naft ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike e sa po ardhur nga italia me dokumenta te bera shume ekonomik cmimi eshte i...

6 ditë më parë


Shitet 1+1 kati 3 te Albtelekomi 45000 Euro

Shitet 1+1 pallat i ri kati 3 ne qender te qyteti afer Albtelekomit 45000 Euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne...

1 javë më parë


Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke

Jepet me qera hyrje pallati 2+1 kati 3 e kompletuar ne Perash 180000 Leke.Per cdo iinformacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adre...

1 javë më parë


Benz 220

Shes benz 220 cdi kater feneresh shume i mbajtur me te gjitja sherbimet e bera me goma te reja cmimi i arsueshem nr 0696204157

1 javë më parë


Mercedes benz ML 280 CDI

📂Marka: Mercedes benz 📁Modeli: ML 280 CDI 📂Fuqia motorrike: 280 cdi 📂Lloji i kambios: Automatike 📂Karburanti: Nafte euro 4 📂Viti prodhimit: 2006...

1 javë më parë


Seat- Nafte 2.0-automatik

Seat altea viti 2006 me naft motorr 2.0 kamio automatike sensor parkimi xhana te zi origjinal .

2 javë më parë


Renault scenic 2003 per pjes kembimi 0692157279

Renault scenic 1.9dci 2003 sic shifet ne foto vetem per pjes ..flm

2 javë më parë


KERKOHET APARTAMENT ME QERA NE SHKODER

KERKOJ NJE SHTEPI ME QERA TE MOBILUAR NE QENDER TE SHKODRES PER DY MUAJ

2 javë më parë


KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH

PUNOJSE AGJENSI TURISTIKE PAGESA, SIGURACIONE ,RIMBUSHJE,PAGA ESHTE E KENAQSHME

2 javë më parë


liste numera celulare per call center

numera call center pak te perdorur pothuaj se te rinje

2 javë më parë


Kia Picanto

Shitet Kia Picanto 1.1 benzine. Makine ekonomike me 4 marsha automatike. Viti i prodhimit 2006. Me 110 mije km origjinale dhe liber sherbimesh. Posedo...

3 javë më parë


FORD FOCUS 1.8 NAFT 2003 OKAZION

OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFT viti 2003 makina ka 2 vjet ne shqiperi shum ekonomik ne gjendje shum te mire xhenerike,motorrike Km :270.000 ,Opsionet abs...

3 javë më parë


Audi A7 2012 3.0 Nafte FullKASKO- Mundesi Nderrimi

Audi A7 Look RS , 3.0 Nafte Full Kasko Kambio Automatike, Shume e Paster e Zeze ne diell Merr ngjyre Kafe. Viti Prodhini 2012 , Baxho, Bi xenon , D...

3 javë më parë


Okazion E 270 avangarde

E clas 270 avangarde ne super gjendje 200 000 kilometra origjinale me gjitha sherbimet bera dhe gomat te sapo vuara te reja akull.

3 javë më parë


OPEL ASTRA 2.0 NAFTE VITI 2000

Me dokumenta te rregullta....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.....Kondicioner...Airbag......Per me shume info kontaktoni ne cel 069515...

4 javë më parë


Shitet , full opsin 2006 automatike

Shitet , letrat per 1 vit , 256 mij km naft 2000 kamio automatike , ne baxho xhami , serdile me ngrohie . Te gjitha sherbinet e bera , pomp voji , kit...

4 javë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni