U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Shëngjin

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin-Lezhe

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.Apartamenti ka 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ndodhet ne...

2 muaj më parë