U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Sarandë

OKAZION Shitet Apartament 1+1 28000€

Apartament me një dhomë gjumi në shitje në Sarandë. Prona ndodhet pak metra larg qendres se qytetit afer policise në katin e pare të një ndërtese 2 ka...

2 javë më parë


Papafingo ne shitje prane Bulevardit+Garazh

Shitet apartament ne Lagjen nr 1, shume prane bulevardit kryesor me siperfaqe prej 96 m2. Apartamenti ka pamje full nga deti.Ka nje organizim ne sallo...

3 javë më parë


Mercedes 180 dizel 2009

Makina esht ne super gjendje ka 5 dit qe ka ardh nga belgjika Dhe esht paisur me dokumendacjon shqiptar per 1 vit Kasetofon Cd Navi Memorikard Au...

4 javë më parë


Okazion apartament ne Sarande

Shitet apartament ne Sarande te rruga Gjergj Arianiti ( rruga e 5). Apartamenti edhe me hipoteke hyrje e re e mobiluar. Disponon dhome gjumi , sallon...

1 muaj më parë


Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande

Ofrojme per shitje papafingo me pamje nga deti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 6-te ne rrugen Gjergj Arianiti,ka nje siperfaqe totale prej 326m2 p...

1 muaj më parë


🔵Mercedes-benz E 270 cdi Avantgarde-Automatike

E klas 270 cdi Avantgarde Kamjo Automatike Klima Sedilje elektrike Kasetofon me cd.usb Hapje mbyllje me pult Drita xeno te bardha Pilot automat...

1 muaj më parë


Papafingo fantastike ne Sarande

Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te nje ndertese te re.Prona ndodhet shume prane plazh...

1 muaj më parë


Apartament 1+1 20 m larg detit

Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime te mira disponon certifikate pronesie.I...

1 muaj më parë


Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri,prane rruges kryesore.Ka nje s...

1 muaj më parë


Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxha disa minuta largësi nga plazhi. Prona është e or...

1 muaj më parë


Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit

Toke per shitje ne Dhermi një nga zonat më të famshme bregdetare dhe atraksione turistike në Shqipër..Ka sipërfaqe totale 2700m2 dhe ndodhet, 300 metr...

1 muaj më parë


Bora Bora Hotel

Featuring free WiFi, Bora Bora Hotel is situated in Sarande. The property features a terrace, as well as a bar. Staff on site can arrange airport tran...

1 muaj më parë


Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese cilesore dhe eshte i pajisur me...

1 muaj më parë


Hotel Saranda Palace

Offering a private beach area, Hotel Saranda Palace also features a seasonal outdoor swimming pool and an on-site bar with a spacious sun terrace. Fre...

1 muaj më parë


Bougainville Bay Hotel

Situated in Sarande in the Vlore County Region, Bougainville Bay Hotel boasts an indoor pool, water sports facilities and a private beach area. Privat...

1 muaj më parë


Shitet Apartament 2+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti ne Sarande

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne katin e 4 -te ne nje ndertese te re dhe cilesore ,d...

1 muaj më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.