U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Prishtina

Shes Banesen

Shes Banesen ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha ne katin e 1 me sipe pre 70m2 me Flet Poseduse ,ka kete Renditje 2 Dhoma te Fjetjes Sallon Kuzhin...

1 javë më parë


Shitet banesa

Elegante, komode dhe e mobiluar. Ne qender te Prishtines, 10min ecje tek Sheshi, dhe 6min nga Tokbashqja. Banesa gjithesej ka: - 1 sallon me ku...

1 javë më parë


GARSONJERE ME QIRA

Leshohet Garsonjere me qira ne L.Muhaxhereve, perball Hotel Afes. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.

1 javë më parë


Leshoj villen me qera

⭕️Leshoj villen me qera per nderkombetare ne ⭕️Bregun e Diellit villa posedon : ⭕️nje hapsir gjelbruse dhe garazh ⭕️ne katin e 1-rë Sallon ⭕️Kuzh...

1 javë më parë


Banesë Ekskluzive me qira

Lëshohet Banesa me qira në lagjen Arbëria afër ambasadës Amerikane ka hapsirë prej 95 m2 gjendet në katin përdhesë ka terase të madhe. Posedon: ⊵S...

1 javë më parë


Shitet Banesa Në Dardani

Shitet banesa në Dardani -Banesa gjendet afer restaurantit Dubrovnik te kurrizi. -Banesa ka sipërfaqe prej 55m2, kati I 7, me ashensor funksional....

1 javë më parë


Ofrohet banesa komode me qira

Leshohet banesa me qira tek ne lagjjen "Lakrishte" ne objektin ku ndodhet banka te "Procredit Bank".Ne katin e 4 me ashensor funksional me çip kartel...

1 javë më parë


Shitet banesa 90m2

⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afër restoran Ariut ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon...

1 javë më parë


Shtepi me qera afer Spitalit Amerikan

Shtepi me qera afer Spitalit Amerikan ne Veternik Leshohet shtepia me qera afer spitalit Amerikan ne Veternik. Shtepia eshte me hyrje te veqant dh...

1 javë më parë


Shitet shtepia 450 m2

Shitet shtepija ne rrugen e Germise me saktesisht perball Universitetit amerikan, me hapsire prej 5ari, hapsira mrenda shtepise eshte 450m2. Eshte e n...

1 javë më parë


GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2005

SHITET GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2005 GJENDJE PERFEKTE 1 PRONAR Cd Changer 6 CD , Memory Card Regjistrim deri 12.06.2020 Goma te dimrit 2019 Dr...

1 javë më parë


Golf 7 R DSG 300Hp

Shes Golf 7 R TSI Dsg 4Motion 300ps i po sa ardhur nga Gjermania I Doganum dhe i Rigjistruar ne RKS Per me shum info kontakto nr +38349219061

1 javë më parë


Audi A3 S-line 2011

Audi A3 1.6 Tdi viti 2011 247850 km te kalume me liber te servisit. Karrikat me nxemje Dritat xenon LED, Panoram, Tempomatt, Senzor. PA DOGAN Vet...

1 javë më parë


Golf 5 1.9 TDI

Shitet Golf 5 1.9 TDI, viti 2007, 226.000km(te garantuara), +GOMAT E DIMRIT ME BANDASHA DHE RROTKAPNE ORIGJINAL VW, 4 dyer, 5 shpejtësi, vetura nuk ka...

1 javë më parë


Volkswagen Golf VII (7) 1.6 TDI BlueMotion 2013

Volkswagen Golf VII (7) 1.6 TDI BlueMotion 2013 DOGAN + HOMOLOGIM Ngjyra e zeze, ABS, CD, SD, Radio, Media, Phone, Dritaret elektrike, Aux, kompjut...

1 javë më parë


Banesë me Qera / For Rent

Leshohet Banesa me qera, e re, e mobiluar moderne. Te Kompleksi Dardha, afer Hotelit Nartel dhe Stacionit te Autobusave. Banesa ka parking priva...

1 javë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.