U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Lushnjë

Shes Toyota Yaris 1.4 nafte .kambjo Automatike

Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4D . viti 2006 .kambjo automatike . me dogane te paguar .ngjyre gri erret . Makina ka mbyllje me pult . Klima . ABS...

23 orë më parë


Audi A3

🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line 🔶VITI 2006 🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶EURO 4 🔶178442km 🔶KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHE F1 ne timon 🔶Radio cd 🔶SEDILE Sport...

1 ditë më parë


Shtepi ne lushnje

Shitet shtepia private ne lushnje shtepija esht e vecuar ka 3 dylim tok 1 dylim tok esht e rrethuar me avlli ka shum pem te mbjellur. Cmimi diskutushe...

1 ditë më parë


SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, Shitet nga: kristian Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i dytë 88 m². Vila është e organizuar: kati i parë, 2...

1 ditë më parë


Golf 5 1.9 TDI 2006 6 marsha

Vw Golf 5 Viti prodhimit 2006 Kamje manuale 6marsha Xhama te zinj origjinal vw 216.000km 2 Celsa Ne gjendje perfekte 4300euro me dogane te pagu...

1 ditë më parë


SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

Okazion! Shitet vilë 3-katëshe në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqa e vilës është 300 m², ndodhet pranë Stacionit të trenit Lushnje. Shitet me su...

1 ditë më parë


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në qendren e qytetit me sipërfaqe 47m² + shtesen me certifikate pronesie. Ambienti është i mobiluar...

1 ditë më parë


shitet shtepi e kompletuar

Shitet shtepi me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250,m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzh...

1 ditë më parë


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO

Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Dyqani ndodhet pranë shkollës Kongresi i Lushnjes, me sipërfaqe 53.5m². Shitet me cmim prej 50 0...

1 ditë më parë


SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA GAFURR MUCO, LUSHNJE

Shitet apartament në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet ne katin e 1 të pallatit. Me punime tepër cilësore...

2 ditë më parë


SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE

Shitet banesë private në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa totale e objektit është 200 m² nga e cila 132 m² i zë banesa dhe 68 m² oborrë. Është...

2 ditë më parë


HYRJE NE PALLAT + TOKE ME VRESHT= KOLONJE LUSHNJE

Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me shume info 0692094142

2 ditë më parë


Fiat Idea

Fiat idea 2006, 1.3 multijet me 220 000 km origjinale.Shume ekonomike.

2 ditë më parë


A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike

Shitet A-Class 160 CDI,viti 2008,kambio automatike,ngjyra e zeze,5 porta ,komjuter bordi,klima,xhama elektirike dhe pasqyra me palosje,140000 km origj...

5 ditë më parë


Benz A class viti 2005 gaz benzine

Mercedes benz A classe 2005 1.5 Gas benzin impianti i montuar nga fabrika kamio manuale me 5 marshe me 5 porta i sapo ardhur nga Italia ne gjendje sh...

5 ditë më parë


Opel Meriva 1.7 TDCi shitet

Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire ,si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe estetike.me Goma te mira.kondisjoner,...

6 ditë më parë