MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Qyteti: Lushnjë

Range Rover Sport

Range Rover Sport viti 2010 motorr 5.0 benzin supercharged 515 hp km 167.000 (origjinale mund te verifikohen) ne gjendje perfekte me dogan c...

3 muaj më parë


Porche Cayenne

Porsche cayenne Motorr 4.8 benzin (mban dhe gaz) Kamio Automat Km 233.000 Sherbime te bera Letra te prera Disqe goma te reja Gjendje perfe...

4 muaj më parë


OKAZION - Vilë 2+1 me hipotekë ne Lushnje

Shitet vila 2 kateshe, 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 130 m2 e mobiluar pjeserisht, me hipoteke, e pershtatshme per banim ose zyra dhe me prespektiv...

4 muaj më parë


Korrse bari Gjermane e Re

Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .

4 muaj më parë