U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Lezhë

Okazion, Apartament 1+1, Lezhe

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te qete, me cdo gje prane, perbehet prej nje dhome dhe nje sallon 1+1 me siperfaqe 75 m2, me nje kua...

1 javë më parë


MERCEDES BENZ E - EVO 220

Info Shtese: AVANTGARDE. Viti 2007. Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e bera kohet e fundit. Gomat e reja. Shitet per arsye...

2 javë më parë


Toyota 4-Runner dizel

Shitet toyota shm perfekte e gatshme per gjdo lloj prove e sapo ardhur euro pak i dsk..

2 javë më parë


Shitet ose nderrohet me motorr

Shite peugot 407 2005 1.6 nafte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur me dogan te paguar gjitha sherbimet e bera me sencor parkingu sendile e pasqyra e...

2 javë më parë


GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMAT 08

SHES GOLF PLUS 1.9 NAFT VITI 2008 ME 220 MIJ KM ORIGJINALE ,KAMBIO AUTOMATIKE DSG ME 7+1 MARSHE NE GJENDJE PERFEKTE , GOMA 80% DOGAN TE PAGUAR , TAPEC...

4 javë më parë


FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅

Apartament në Shëngjin - Kune 🔹Sipërfaqe 63 m2 kati i dytë në pallat të ri. 🔹Organizimi 1+1. 🔹Sallon pritje 🔹Guzhine te Kompletuar 🔹Ambient gatim...

4 javë më parë


Bmv 320 e2003 200. Nafte me letra. Per 12 muaj

Shitet ose nrrohet me nje makin automat

4 javë më parë


BMW X6 xdrive 3,5

BMW X6 X-DRIVER 3,5 Benzinë , Viti Prodhimit 2010 me 186,174 km origjiale, E sapo ardhur me dogan te paguar, nuk ka taks luksi..sensor parkimi, klima...

1 muaj më parë


🚗 AUDI A3 AUTOMAT S LINES I SAPO ARDHUR FULL👌👌

📁AUDI A3 2.0 NAFT AUTOMAT S-LINE FABRIKISHT I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TVSH TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2009 NE GJENDJE TE SHKEQYER ME...

1 muaj më parë


Hotel Eduard

Hotel Eduard is offering accommodation in Shengjin. This 2-star hotel offers free WiFi. The accommodation provides a 24-hour front desk. The ne...

1 muaj më parë


SHITET TOKE ARE ME ÇERTEFIKT PRONESIE

+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ AKTIVITETI APO BIZNESI.. +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE. +NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA...

1 muaj më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.