U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Korçë

BMW X6 Okazion!!!

Shitet BMW X6 full ekstra, 3.0, pa takse luksi, Xdrive, viti 2009, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. E importuar nga Florida, 106000 milje...

3 ditë më parë


Shitet Tuareg 3.6

Shitet Tuareg 3.6 i vitit 2008, full ekstra, dogane e paguar, ne gjendje perfekte motrrike dhe xhenerike, e importuar nga Florida, me 138 milje origji...

3 ditë më parë


Mercede benz

Shitet c klas 220 cdi automatic ne gjendje shum te mire letrat e prera per nje vit cmimi pak i diskutushem

1 javë më parë


Ford Fusion 1.6 tdci

Fusion 1.6 nafte, viti 2007 me xhama te zinj origjinale.2 celsa, kompiuter bordi, komanda ne timoni, kondicioner, alarm, te gjitha sherbimet e kryera...

2 javë më parë


Toyota RAV 4

Makina është në gjëndje shum të mirë , me shërbime të sapokryera . Makina është ekonomike . Shitet sepse du të mar makinë më të re.

2 javë më parë


MERCEDES-BENZ E280 //EVO Avantgarde gaz/benzine

Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim te gjitha jane bere ne dt.1 tetor 2019 bateri e re me liber servisi impjant gazi lovato i montuar ne gjermani 2...

3 javë më parë


MERCEDES-BENZ E CLASE evo 220 cdi

MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE (...

4 javë më parë


BMW 320d 2008 Sapoardhur nga Italia me dogane

Shitet Bmw 320d ne gjendje shume te mire 6+1 marsha manual sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.Fundvit i 2007 me 206500km,pilot automatik,ndezje...

1 muaj më parë


OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️

Shitet Audi A6.viti 2005,motor 2.0 naft.makina esht ne gjendje perfekte,motorike, xhenerike,dhe vizuale.ME NAVIGATOR,6 CD PLAYER,PILOT AUTOMATIK,DRITA...

1 muaj më parë


Mobilje dhe karrige.

Shiten mobilje,karrige,kolltuqe,tavolina. te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit te meposhtem.

1 muaj më parë


Mercedes E klas avantgarde 2004 automat

Shitet mercedes benz E270 Cdi viti 2004 AVANTGARDE. kamio automatike/tip tronik.tapiceria lekure shume e paster.perde i xhamit mbrapa elektrike origji...

1 muaj më parë


Vw Golf V 1.9 TDI

VW Golf 5, viti 2006, 1.9 TDI, 199.000km,kambio manuale 6+R, shume makine e paster, ne gjendje te mire motorike xhenerike dhe estetike, goma dimerore...

1 muaj më parë


OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)

RAM/ROM:4GB/64GB Network :4G LTE Display resolution:2560x1600 Display Size:10.1" Processor Core:10 core Performanca ne lojra: https://www.youtu...

1 muaj më parë


Nike Air Force 1 ***Te vecanta***

Nike Air Force 1 Numer UK 8.5 EU 43 100% Origjinale te blera ne angli tek MBC (instagram @mattbcustoms) Jane custom made Ne kutine origjinale Shi...

1 muaj më parë


!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te tille perdor dhe vete 240mij lek te vjetra i...

1 muaj më parë


GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe eshte ne foto 210mij lek i diskutueshem whatsa...

1 muaj më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.