U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Fier

Opel Astra Caravan 1.9 CDTI

SHITET Opel Astra Caravan 1.9 CDTI VITI 2005 KM 260.000 MOTORR 1.9 NAFT 88 kW (120 KF) 5.0 l / 100km (jashtë qytetit) konsumi 5.9 l / 100km eu...

1 ditë më parë


Polo 1.4 Dizel-Sapo Ardhur- 4 Porta

Polo 1.4 Dizel e Sapo ardhur me dogane te paguar- 2-Celesa-Gjendje shum te mire- Me kondicioner- Xhamat elektrik- Cmimi 3200 Euro- Cel:0695434184

2 ditë më parë


OKAZION!!!RANGE ROVER VOGUE Full Option!!!

Sapo Erdhi Range Rover VOGUE V6 Benzin- Pa Takse Luksi- Full option nga New York- Gomat e reja 100% te 2019 Continental. Cel:0695434184

2 ditë më parë


GOLF 6 R line 2.0 nafte

Shitet golf 6 R line I sapo ardhur me tvsh te paguar 6 marsha super makin per ata qe e njofin Km orgjinale te cetifikuara me liber servisi Cmimi 68...

3 ditë më parë


MERCEDES BENZ E220 CDI MUNDESI NDERRIMI

BENZ E220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT SALLON BEZHE 196000 KM DISQE ALUMIN 16 INCH+GOMA TE REJA 85% LETRAT TE PAGUARA DER ME 27.07.2020 CEL-069556077...

3 ditë më parë


Tuareg

Tuareg viti 2012 ....3.0 v6 .. 150 mij km ...super gjendje ... te gjitha sherbimet e bera ne koh ... sedile elektrike me memorje me ngroje... full pan...

3 ditë më parë


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO ARDHUR

OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 3.5d(naft) xdrive pa taks lluksi motrorr 2993cc Cmimi i diskutushem me nderrim cmimi ndryshon Makina esht e sapo ardh...

3 ditë më parë


Bmw 530D 3.0 nafte pa taks luksi

Bmw 530D seria 5,3.0 nafte pa taks luksi,viti fundi 2003,sendile elekrike+memorje,timon me levizje,dritat kseno bikseno,sensor parkimi,pilot automat e...

4 ditë më parë


MERCEDES-BENZ E320 4 MATIC

MERCEDES-BENZ E 320 4 MATIC VITI 2006 FULL OPTION MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE.TE GJITHA DEKUMENTAT TE PAGUARA...

4 ditë më parë


GOLF 5 PLUS 1.9 TDI-Sapo Ardhur

Golf 5 Plus 1.9 TDI- Sapo Ardhur me dogane te paguar- Cmimi 3600 Euro - Cel:0695434184-

5 ditë më parë


S-Klass 320 CDI-Tavan Xhami Panoramik-LUNGO-Ng&Ft

Mercedes-Benz S 320 CDI pa takse luksi- Tavan Xhami Panoramike- Veraioni LUNGO- Sediljet meNgrohje&Ftohje- XHAMAT E ZINJ ORIGJINALE- 2-Celesa me...

5 ditë më parë


Audi a3 2.0 Naft S Line - Fabrike

SHitet Audi A3 2.0 naft viti 2007 kamio manuale 6+1marsha navi te madh komanda ne timon Xhama elektrike kompjuter bordi sedilje me ngrohje Kseno Bi...

1 javë më parë


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO TARGUAR

OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 3.5d(naft) xdrive pa taks lluksi motrorr 2993cc Cmimi i diskutushem me nderrim cmimi ndryshon Makina esht e sapo ardh...

1 javë më parë


Mercedes ML 350 dizel amg paket nderrohet

me dogane amg paket pa taks luksi sapo ardhur kamera parkimi sensore navigator blind spot tavan xhami sallon bezh serdile me ngrohje me memorje me fry...

1 javë më parë


RANGE ROVER VOGUE-V6-Sapo Ardhur nga NEW YORK

Sapo erdhi Range Rover Vogue- Pa takse Luksi- Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019- Super gjendje. Cmimi 48.000 Euro .

1 javë më parë


Opel Zafira

Shitet opel zafira ne gjendje perfekte .

2 javë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.