U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Elbasan

Samsung shitet/nderrohet

Samsung a7 i 2018 4gb ram 64g model EU.tel esht pothuajse si i ri asnje shenje perdorimi asnje problem mban dhe shum bateri.shitet ose nderrohet me sa...

1 ditë më parë


Shitet j52017!

shitet telefon samsung j5 2017...PER arsye mosperdorimi.KUSH interesohet te me telefonoje ne numrin etelefonit.

4 ditë më parë


Shitet ose Nderrohet Mercedez Benz 220

Makina eshte ne gjendje shume te mire me letra per 1 vit tani sa jane marr. Eshte e vitit 2000,nafte 220 cdi kambjo manuale Mundesi nderrimi me mak...

4 ditë më parë


OKAZION Shitet Golf 5

OKAZION Shitet Golf 5 e vitit 2008. Benzin motorr 1,6 me impiant gazi. Esht me garanci 3 vjet me 23 mijlek ben 500 km. eshte shume e mbajtur me km 126...

5 ditë më parë


LG/G5 (RAM 4)_(MEMORY 32)

Super parametra Gjendja 9/10 Ram 4 Memory 32 Shoqerohet me kelluf dhe karikues. Super i shpejte nuk ngec asnjehere.

1 javë më parë


Smart Shitet TV Samsung UE55RU7105 55" 4K Ultra HD LED WI

Tv samsung 55,me lire se kudo. SUPER CILESI! SUPER CMIM!

1 javë më parë


Shitet Opel Astra, 2005!

Shitet Opel Astra. 1.7 nafte e vitit 2005. Ne gjendje shume te mire!

2 javë më parë


Opel Astra 1,7 Naft Manual

Opel astra viti 2005 Naft 1,7 ne gjendje shum te mir dhe paster dogan paguar xhama elektrike klima esp abs radjo cd goma te reja disje alumini 158 mi...

2 javë më parë


OKAZION E CKLASS 200 ATOMAT blueEFFICIENCY

Okazion e class 200 blueEFficiency Euro5 Atomat 2009 Jane bere letrat per nje vite Jane nderru vaje kamje vaje motori Cmim diskutushem 6200€

3 javë më parë


E class 200 BlueEfficency

E klass 200 blueEfficiency ,isapo ardhur nga gjermania eshte paisur me letra cmimi diskutushem 0674499340

3 javë më parë


SHITET BMW SERIA 3 MANUAL BENZINE

SHITET BMW SERIA 3 KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIKE 1.6 BENZINE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA KA 2 CELSA...

4 javë më parë


SHITET BMW SERIA 1 MANUAL DIESEL

SHITET BMW SERIA 1 VITI PRODHIMIT 2005 KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MUNDESI FINA...

4 javë më parë


MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK XENON NAVI

SHITET NJE C KLASS 220 CDI I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME KILOMETRA ORIGJINALE DHE ME CDO SHERBIME TE BERE NE KOHE , MOTORRI DHE KAMBIO PUNOJN PERFEK...

4 javë më parë


C 220 CDI AVANTGARDE FULL OPSION MANUAL 6 MARSHE

SHES MAKINEN TIME GE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOGANE TE PAGUAR , E GACME PER TU TARGUAR , NE GJENDJE Te SHKELQYER MOTORR KAMBIO PUNOJN SUPER ,...

4 javë më parë


Jepen me qera ambiente biznesi

Jepen me qera ambiente biznesi tek Rezidenca Shopi ne Elbasan. Secili nga Ambientet ndodhen ne katin e pare 600 m2, katin e dyte 750 m2 dhe ne katin n...

1 muaj më parë


Shitet apartament i ri 1+1

Shitet apartament i ri, 1+1, 60 m2 tek Rezidenca Shopi, lagja 28 nentori, tek lulet, Elbasan. Apartamenti ka balkon te madh, 1 banjo, 1 dhome gjumi, a...

1 muaj më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!