U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Qyteti: Durres

Shiko falas Tring Digitalb 2gb /16gb 4gb/32gb

Tv Box iptv 2gb ram 16gb dhe 4ram 32gb memory OS 9.0 tring digitalb S Sport sky sport etj te gjitha falas me aplikacione (on/off) punon vetem me inter...

1 javë më parë


Okkasione hotel me qera

Jepet me qera hotel te shkembi I kavajes Me 12 dhoma Gati pare sherben si lokal

1 javë më parë


TOYOTA RAV 4 —2.0 BENZIN VITI 2005

❇️ SHITET TOYOTA RAV 4–2.0 BENZIN ❇️ ❇️ KM TE KALUARA 178 MIJ ME LIBER ❇️ ❇️ E SAPOARDHUR NGA ITALIA ❇️ ❇️ MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR ❇️ KLIMA TRR...

2 javë më parë


Golf 4 benzin gaz

Golf 4 benzin +gaz te shkruar ne leje qarkullimi..viti 2000 manual.xhama elektrik kondicioner.me letra te paguara per 1 vit.nr tel:0698764585 cmimi 2...

2 javë më parë


Dhoma per cifte

Kemi dhoma per cifte

2 javë më parë


Vile me pamje nga deti

Vila ndodhet ne Plepa, Shkallnur 300 metra mbi nivelin e detit. Kati i pare disponon vetrate xhami me pamje panoramike dhe organizohet nga nje soxhorn...

3 javë më parë


Okkasione hotel

Shitet ose jepet me qera

3 javë më parë


OKAZION SHAMPANJ PRESTIGJOZE CUVE DON PERIGNON VINTEGEVITI 1982

DURRES OKAZION SHES SHAMPANJ PRESTIGJOZE CUVE DON PERIGNON VINTAGE ORIGJINALE. VITI PRODHIMIT 1982. PER NJE RAST SHUM TE RENDESISHEM. CMIMI 800 EURO....

3 javë më parë


OKAZION TAVOLIN XHAM KRISTALI MODERNE CILESORE

DURRES OKAZION SHES TAVOLIN XHAM KRISTALI SHUM E BUKUR MODERNE ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. ZBUKURONI AMB...

3 javë më parë


DURRES .OKAZION SHES DY FRESKUSE TE MEDHA PER ZBUKURIM. TE PIKTURUARA ME DORE DHE ME KALLAM BAMBU

DURRES .OKAZION SHES DY FRESKUSE TE MEDHA PER ZBUKURIM. TE PIKTURUARA ME DORE DHE ME KALLAM BAMBU SHUM TE FORTA.. TE ARDHURA NGA AFRIKA .SHUM TE BUKUR...

3 javë më parë


OKAZION JEPET ME QERA NE ZONEN VOLLGA DYQAN

OKAZION NE ZONEN ME TE MIR TE DURRESIT RR. TAULANTIA CURRILA VOLLGA, JEPET ME QERA DYQAN 30 m2. PLUS BANJO.CMIMI 25.000 LEK TE REJA .UJE E DRITA 24 OR...

3 javë më parë


SEGIOLINO PER MAKIN MARKA PERSTIGJOZE ITALIANE

DURRES OKAZION SEGIOLINO SHUM PRAKTIKE DHE PER TU VEN DHE PER TU LAR .DHE NUK ZE SHUM VEND NE MAKINEN TUAJ.NGA MARKAT ME PRESTIGJOZE ITALIANE CHICCO.S...

3 javë më parë


METAL DETEKTOR PER GJETJEN E FLORIRIT OKAZION.

OKAZION shum i vecant APARAT METAL DETEKTOR PROFESIONAL PER GJETJEN E FLORIRIT DHE ARGJENDIT.METAL DETEKTORI ESHTE PRODHIM I FUNDIT AMERIKAN, DHE ARRI...

3 javë më parë


OKAZION SHES PUSHKE DETI ME AJER PROFESIONALE

SUPER OKAZION SHES PUSHKE DETI ME AJER PROFESIONALE. ORIGJINALE TE SAPO ARDHURA NGA ITALIA.PERMASA 60 CM. TE GJATA. TE KOMPLETUAR ME SHTIZ ,POMP. CMIM...

3 javë më parë


Trokitese e perandiris osmane complet bronz

DURRES SHITET TROKITESE DERE E MADHE ,KOMPLET BRONZ .PESHA RRETH 3 KILE E GJYS ,ME IMAZHIN E KOKES SE LUANIT .I PERKET PERJUDHAVE SHUM TE HERSHME ,ATH...

3 javë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!