MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Qyteti: Durres

Qafore metalike te reja per kollona

Qafore metalike te reja per kollona, gjatesia 80 cm, bashke me kunjat fiksues , gjithsej 36 qafore komplete me cmim 18000 leke(te vjetra) /qafore Kon...

4 muaj më parë


Shiten minibare

Shiten 2 minibare per tv te rinj I ziu 80 mije leke vishnja 50 mije leke

4 muaj më parë


Shitet lavatrice mekanike

Shitet lavatrice 100% mekanike, te reja mall stok Cmimi: 120 mije leke

4 muaj më parë


Shitet friteze profesionale

Shitet friteze profesionale me gaz me dy gropa 5+5 litra ne gjendje shume te mire Cmimi: 290 mije leke

4 muaj më parë


Shiten divane

Shiten 2 divane ne gjendje shume te mire dhe teper te rehatshem Cmimi: 180 mije leke

4 muaj më parë


Shiten kolltuqe per lokal

Shiten 6 sete kolltuqe per lokal ne gjendje shume te mire Cmimi: 160 mije leke seti , pupat jane cmim ne vete 9 mije leke copa

4 muaj më parë


Shitet sober per krepa

Shitet sobe per krepa me gaz me dy plitka Cmimi: 200 mije leke

4 muaj më parë


Shiten karrige per lokal

Shiten karrige shume pak te perdorura me konstrukt hekuri Sasia: 40 karrige Cmimi: 30 mije leke copa

4 muaj më parë


Hell pjekje pulash

Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke

4 muaj më parë


Audi A6 full automat me letra t paguara

Viti: 2005 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Komuna: Durrës Modeli: Au...

4 muaj më parë


2010 Mercedes-Benz E 550 4Matic FULL OPTIONS

Modeli: E 500 Viti: 2010 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 15 000 - 19 999 Karburanti: Benzinë Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit 2010 Merc...

4 muaj më parë


2009 BMW X5 XDRIVE30i - INDIVIDUAL FULL OPTION

E sapo targuar me taksa + siguracion per 1 vit. Goma te reja. Konsumi brenda ne qytet: 12 litra/100km, jashte qytetit: 9 litra/100km. Gjithashtu motor...

4 muaj më parë


Kerkohet staf per sezonin veror

Kerkohet Kuzhinier\e, fastfood-ire\e,kamarier\e restoranti, picaiol. Stafi i kerkohet te kete eksperience pune. paga eshte e kenaqshme

4 muaj më parë