MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Qyteti: Durres

Fluke 325 True Rms

Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje . Cmimi 180 euro. Derge...

17 orë më parë


Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet)

Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet...

17 orë më parë


Automat per Nderrim linje

Tregtoj Automat per Nderrim linje 63A- Monofaz.

17 orë më parë


Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cfrytezuar( 3G/ 4G) e celularit shif foto.Mund te lid...

17 orë më parë


Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader shum thjesht zen vend sa per 2 automat.Ky Mates sher...

17 orë më parë


Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A

Tregtoj Salvavita te Amperazheve te ndryshme. Cmimi 13 mij.lek te vjetra copa. Cel 069 73 09 899

17 orë më parë


Kontaktor (Leshusa)

Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 10 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A- 10 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 25A- 10 mij lek.(...

17 orë më parë


Sonoff Wireless 4 kanale(Ndezje nga telefoni)

Tregtoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura te ndryshme njekohesisht direkt nga Telefoni. Ngarkesa max 2200...

17 orë më parë


Shitet hotel 3 katesh te Mali Robit,Golem-Durres1

Shitet hotel 3 katesh te Mali i Robit ne Golem.Hoteli ndodhet prane bregut te detit.Hoteli ka 15 dhoma te kompletuara per cifte dhe 3 dhoma per femije...

2 javë më parë


Casio gst b100

Shitet Casio Gst b100 gjendja super si e re.

2 javë më parë


SHITET APARTAMENT ,OKAZION,

Shitet nje apartament me dekumenta te rregullta ne Plazhin e Durresit.Apartamenti ndodhet 80 m larg nga bregu i detit eshte 140m2 shtepi banimi dhe 25...

2 muaj më parë


Kerkohet Perkthyese & Asistente zyre

Studio Ligjore TIVARI kërkon të punësojë 2 Asistente zyre me kohë të plotë. E interesuara duhet të përmbushe këto kritere: 1. Të ketë arsim të m...

3 muaj më parë


Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem dy hyrje per kat, apartamenti ndodhet ne katin e 5...

3 muaj më parë


Cel Redmi 6 A

Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me I...

3 muaj më parë


Cel Doogee X70

Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me I...

3 muaj më parë


Shiten karrige per lokal

Shiten 19 karrige per lokal me konstrukt alumini, mbeshtetese druri dhe ulese me ekopele karriget jane shume te forta Cmimi: 28 mije leke copa

3 muaj më parë