MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Qyteti: Durrës

Shitet hotel 3 katesh te Mali Robit,Golem-Durres1

Shitet hotel 3 katesh te Mali i Robit ne Golem.Hoteli ndodhet prane bregut te detit.Hoteli ka 15 dhoma te kompletuara per cifte dhe 3 dhoma per femije...

1 javë më parë


Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cfrytezuar( 3G/ 4G) e celularit shif foto.Mund te lid...

1 javë më parë


Kontaktor (Leshusa)

Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 12 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A- 12 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 25A- 12 mij lek.(...

1 javë më parë


Fluke 325 True Rms

Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje . Cmimi 160 euro. Derge...

1 muaj më parë


Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet)

Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet...

1 muaj më parë


Automat per Nderrim linje

Tregtoj Automat per Nderrim linje 63A- Monofaz.

1 muaj më parë


Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader shum thjesht zen vend sa per 2 automat.Ky Mates sher...

1 muaj më parë


Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A

Tregtoj Salvavita te Amperazheve te ndryshme. Cmimi 15 mij.lek te vjetra copa. Cel 069 73 09 899

1 muaj më parë


Sonoff Wireless 4 kanale(Ndezje nga telefoni)

Tregtoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura te ndryshme njekohesisht direkt nga Telefoni. Ngarkesa max 2200...

1 muaj më parë


SHITET APARTAMENT ,OKAZION,

Shitet nje apartament me dekumenta te rregullta ne Plazhin e Durresit.Apartamenti ndodhet 80 m larg nga bregu i detit eshte 140m2 shtepi banimi dhe 25...

3 muaj më parë


Kerkohet Perkthyese & Asistente zyre

Studio Ligjore TIVARI kërkon të punësojë 2 Asistente zyre me kohë të plotë. E interesuara duhet të përmbushe këto kritere: 1. Të ketë arsim të m...

4 muaj më parë


Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem dy hyrje per kat, apartamenti ndodhet ne katin e 5...

4 muaj më parë


Cel Redmi 6 A

Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me I...

4 muaj më parë


Cel Doogee X70

Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me I...

4 muaj më parë


Shiten karrige per lokal

Shiten 19 karrige per lokal me konstrukt alumini, mbeshtetese druri dhe ulese me ekopele karriget jane shume te forta Cmimi: 28 mije leke copa

4 muaj më parë


shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra

shitet vinc levizes per ngarkim shkarkim materialesh/mallrash ne lartesi me kapacitet 300 kilogram * shume pak i perdorur bashke me kamalecat mbajtes...

4 muaj më parë