U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Vila

VIKENDICA NA OSOGOVSKI PLANINI

Изнајмувам викендичка на Осогово, под шумската куќичка на 800м надморска висина. Петоаголна куќа, голема дневна, ходник, тоалет, две спални соби и огр...

2 ditë më parë


Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane.Vila eshte me hipoteke.Vila ka rreth e perqark edhe 470 m2 truall me dokumentacion te rregullt hipotekor.Vila es...

2 ditë më parë


Jepet me qera

NDERTES PER BIZNES, LOKAL, HOTEL. Eshte nje objekt 3 katesh. Perbehet nga dy ambjente per lokal dhe dhoma hoteli. I ristrukturuar . Perbehet nga 3 pis...

3 ditë më parë


Okazion shitet shpi private

Okazion shitet shtepi private ne lagjen spori numer 2 me siperfaqe 115m e sistemuar mir me certifikat pronesie me garazhd 60m per me shum kontektoni n...

3 ditë më parë


Shtepi ne lushnje

Shitet shtepia private ne lushnje shtepija esht e vecuar ka 3 dylim tok 1 dylim tok esht e rrethuar me avlli ka shum pem te mbjellur. Cmimi diskutushe...

3 ditë më parë


SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, Shitet nga: kristian Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i dytë 88 m². Vila është e organizuar: kati i parë, 2...

3 ditë më parë


SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

Okazion! Shitet vilë 3-katëshe në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqa e vilës është 300 m², ndodhet pranë Stacionit të trenit Lushnje. Shitet me su...

3 ditë më parë


shitet shtepi e kompletuar

Shitet shtepi me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250,m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzh...

3 ditë më parë


SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE

Shitet banesë private në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa totale e objektit është 200 m² nga e cila 132 m² i zë banesa dhe 68 m² oborrë. Është...

3 ditë më parë


Vile prej 540 m2 ne Berat lagja 30 vjetori

OKAZION SHITET Vile 3 kateshe me 10 dhoma me 2 hyrje e pershtatshme per 3 familje ose per biznese si hotel kopshe cerdhe etj.vila rreth e perqark esht...

3 ditë më parë


Shitet shtepi+ ambiente biznesi

Kati i parë perfshin Fast Food + Byrektore Salle Ping-Pongu Sallë Play Station Ne një total prej 106 m2 Garazh ne pjesen e pasme te nderteses Am...

3 ditë më parë


Shitet Shtepia

Shitet shtepia e mobiluar 122 (m2) me 2 dhoma ,sallon i madh + kuzhine, me certifikat pronesie, me bace rreth e qark shtepise, me vend parkimi per mak...

3 ditë më parë


Vile 3 katshe prane kompleksit Grand 430m² Shitet nga: Viki Apartament Sot 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Vile 3 kateshe prane kompleksit Grand, qytetit Studenti rr Kristaq Capo. Vila eshte e ndare ne dy seksione te cilat mund te bashkohen ne nje. Ajo perb...

4 ditë më parë


OKAZION Vile/Hotel buze detit ne Spille

Spille .. Vile 4 kate ne shitje e pershtatshme per Biznes Hotel Bar Restorant sip trualli 550 M2 sip ndertimi 100M 2 ne kat Totali 400 M2 Punime sh...

4 ditë më parë


Shitet Shtepia

Shitet shtepia 1 kat e mobiluar 1+1.Shtepia ndodhet ne fshatin xhafzotaj te komunes rrashbull.Shtepia ndodhet ne nje lagje te qete te paprekur nga zhu...

4 ditë më parë


Shtepi+Truall

Super Okazion!!! Shitet Shtepi Banimi+Truall,me siperfaqe ndertese 118.7 m2 dhe truall 103.3 m2, ne ne total 222m2,Lagjen Clirimi.Shtepia eshte e mobi...

4 ditë më parë