U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Vendbanime

Nova vikendica na Popova Sapka

Се продава ново изградена викендица во ски центарот Попова Шапка. За повеќе информации обратете се на нашите агенти: 044/338-821 – Канцеларија...

13 orë më parë


Vikendica vo Mavrovo

Prodavam vikendica vo Mavrovo, vo Mavrovi Anovi, nad benziskata. Vikendicata e opkruzena so suma, i ima pogled kon ezero. Do nea vodi asfaltiran pat....

14 orë më parë


Vikendici vo Lubanista

Se prodavaat dve vikendici vo selo Lubanista,blisku do Ohridsko ezero i blisku do manastirot Sv.Naum. Vikenesicite se naogaat edna do druga i imaat i...

14 orë më parë


Vila vo Nizepole 150m2

Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма. 600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум...

14 orë më parë


Vikendica vo dolno Sonje

Се продава Викендичка од 120 м2 и плац од 750 м2 во Долно Соње, месност Бутурес.

14 orë më parë


Se izdava dobra vikendica vo Tetovo

Se izdava dobra vikendica so dobri uslovi Kapacitet za 15 dusi 3 spallni sobi i dnevna so kujna Jepet me qera vikend shtepie kushte shum te mira K...

14 orë më parë


Vikend kuka vo Ponikva Kocani

Продавам Викенд Куќа во Пониква-Кочани на 50м. од МВР,во букова шума.Куќата е на два спрата со подрум.За информации на 070 204 106

14 orë më parë


Shitet ap.2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21dhjetori!

Shitet apartament 2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21 dhjetori i saporestauruar me hipoteke 99500 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...

14 orë më parë


Apartament 1+1 54m2 Allias -- 43000 €

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 43000 Euro! Apartamenti eshte 5 minuta nga rruga e Dibres (Shkolla e Bashkuar)ne katin e dyte te nje...

15 orë më parë


Shitet banesa ne Ulpiane me Termokos 42m2

Shitet banesa ne Ulpiane me Termokos 42m2 Shitet banesa ne lagjen Ulpiana perkatesisht afer shkolles fillore "Hasan Prishtina" dhe fontanes. Banes...

15 orë më parë


SHITET APARTAMENT NE DURRES

Apartamenti ndodhet prane shkolles Elftali Koci me orjentim Lindje-Perendim me siperfaqe 92.5m2 ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh me nje 1 hyrje pe...

15 orë më parë


Banesë me qira ne Qender afer Sheshit

Banesa gjendet perball shkolles fillore Elena Gjika, 200 metra distancë nga sheshi, eshte e mobiluar ne tersi, gjendet ne katin e 4 (pa lift) dhe pose...

15 orë më parë


SHITET VILE NE DURRES

Vila ndodhet prane Muzeut te Deshmoreve me siperfaqe trualli 126.28m2 dhe 305m2 ndertim. Kati i pare ka siperfaqe 87m2 ku organizohet me 2 dhoma gjumi...

15 orë më parë


Stan 88m2 vo Taftalidze na prv sprat

Итно продавам трособен стан со просторна дневна,трепезарија,кујна,две спални,еден тоалет,шпајз,две тераси и подрум со ориентација север ( кујна,трепез...

15 orë më parë


Banesë me qira Prapa Teatrit

Banesa gjendet prapa Teatrit, aferr xhamis te 4 llullat, eshte ndërtim i ri, kati i parë,e mobiluar, 80 m2, ka ashensor. - Banesa posedon; - Sallon me...

15 orë më parë


Apartament 2+1 92m2 Don Bosko -- 85000 €!

Shitet apartament 2+1+2 tualete 92m2 me hipoteke ne Don Bosko 85000€! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka nje ha...

15 orë më parë


Kuka so parno ili menuvam za mal stan

ПРОДАВАМ КУЌА СО СОПСТВЕНО ПАРНО „11 ОКТОВРИ“ ... или менувам за гарсоњера во Аеродром, Ново Лисиче, Кисела Вода... (со ваша доплата) Продавам к...

15 orë më parë


Apartament 3+1 104m2 Komuna e Parisit -- 120000 €

Shitet Apartament 3+1, 104.1 m2,me Hipoteke,120000euro,Komuna e Parisit!Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 5 katesh,me ashensor dhe...

15 orë më parë


Banesa 90.20m tek Tregu i Gjelbert

Ne perfundim e siper Shes Banesen 90.20m katror e sapo ndertuar tek tregu i gjelbert investitor “FITORJA” me lokacion Tregu i Gjelbert, Gjilani 6, Lam...

15 orë më parë


Apartament 2+1 75m2 Kombinat -- 46500 €

Shitet apartament 2+1 ne Kombinat, Tirane 46500 euro me hipoteke i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne Kombinat, tek Rruga e qelqit, ne nje pallat te vje...

15 orë më parë


Apartament 2+1 97m2 Dritan Hoxha -- 77500 €

Shitet apartament 2+1,97m2, 77500 Euro me hipoteke ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, me punim...

15 orë më parë


APARTAMENT ME QERA 100m2+100m2 BALLKON/TARRAC

Apartamenti esht 100 m2 + ka edhe 100m2 BALLKON/TARRACE + 1 GARAZH I PERFSHIRE NE CMIM.BANJOT JAN TE KOMPLETUARA + EDHE KUZHINA E KOMPLETUAR CMIM 450...

16 orë më parë


Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,

Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke.Vila dhe toka jane me hipoteke.Vila eshte mjaft cilesore dhe ka nje mobilim mode...

16 orë më parë


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA

Apartamenti ndodhet prane zones se Sfinskit ne Vollga ne nje pallat shume cilesor me ashensor ne katin e 5 me nje siperfaqe 140m2 total me orientim Li...

16 orë më parë


Jepet me qira tek kopshti zoologjik

Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes tek Kopshi Zoologjik jepet me qira apartament 1+1 me siperafqe 62 m2 Apartamenti eshte i organizuar ne dhome n...

16 orë më parë


SHTEPIJA NE GJILAN

Shitet urgjent... Shitet shhtepija ne Gjilan afer Restoran Gardenit shtepija osht dy katshe ne katin e par posedon sallon kuzhin dhe nje dhom gjumi...

1 ditë më parë


A985 Banese me qira te Qafa

Leshohet banesa me Qira te Qafa, te Studio Sebi, banesa eshte ndertim i ri. Ka 105 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te e lift. Posedon: 3 Dhoma Gjumi...

1 ditë më parë


Kati i shtepise me qira ne Tophane - 350€

Ofrohet me qira kati i trete i shtepise me sistem banesor. Shtepia gjendet ne lagjen Tophane, ne afersi te Xhamise se Llapit. Shtepia eshte teresisht...

1 ditë më parë


Shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar

shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar 62000 euro

1 ditë më parë


Super Apartament 2+1 Super i Investuar, Blloku

Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pallati 11 katesh...

1 ditë më parë


Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te

Kodi 0457 Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Kompleksi F&A inxhenering, ndertim i ri ne lagjen veternik mbrapa siptaleve ose afer spiralit amerikan...

1 ditë më parë


BANESA ME QIRA NE QENDER TE KINEMAJA

Leshohet banesa me qira ne Qender te Kinemja ABC,banesa gjindet ne katin e trete dhe posedon: -Sallon kuzhine -dy dhoma gjumi -koridor -banjo -...

1 ditë më parë


Apartament 2+1 115m2 plus post garazhd 20m

Shitet Apartament 2+1,115m2,plus post garazhd 20m2,me Hipoteke,100000 euro,Komisariati nr 4 !Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe te shtatin nga...

1 ditë më parë


Apartament 2+1 75 m2

Shitet apartament 2+1, 75 m2, 65000 Euro me hipoteke tek Oxhaku! eshte ne katin e 5 banim te nje pallati egzistues. Ndodhet ne zonen e Oxhakut prane X...

1 ditë më parë


Apartament 2+1 me hipoteke 75m2 ne Kinostud

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 75m2 ne Kinostudio 59000 Euro i arreduar! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues me tulla sil...

1 ditë më parë


SHITET banesa 109m Kati 1 me Mobile - LIPJAN

SHITET banesa 109m Kati 1 me Mobile - Tre Dhoma Gjumi - Salloni - Kuzhina - Banjo - DEPO - Garaxh personale Banesa është e mobiluar me keste te...

1 ditë më parë


Shitet apartament me sip 131m tek Neptuni

Okazion ne qender te Elbasanit....! Shitet apartament me sip totale 131m ne katin e 6 tek pallati Neptun . Apartamenti ka 2 dhoma gjumi te medhaja, 1...

1 ditë më parë


Apartament 2+1 120m2 Astir -- 72,000 €

Shitet apartament 2+1 100m2 ne Astir me hipoteke i arreduar 72000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor ne zone...

1 ditë më parë


Flat for Rent in Pristina at Arbëria neighborhood

Flat for rent in Pristina at Arbëria neighborhood with the 97m2 space with Living Room and Kitchen, 3 Bedroom, 2 Bathroom, 1 Balcony, in the Third Flo...

1 ditë më parë


Flat for Rent in Pristina at Arbëria neighborhood

Flat for rent in Pristina at Arbëria neighborhood with the 97m2 space with Living Room and Kitchen, 3 Bedroom, 2 Bathroom, 1 Balcony, in the Third Flo...

1 ditë më parë


Apartament 2+1 Liqenit Artificial tek Pavaroti

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane Kopshtit Botanik tek piceri Pavarotit. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe...

1 ditë më parë


SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES

Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes prane hotel Majestic me nje pozicion te favorshem prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal...

1 ditë më parë


Vile me qera 2+1 prane Tregut elektrik

Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe e ngritur me 6 shkall ne rrugen mihal Grameno prane tregut elektrik dhe Pallateve grand e ndodhur perba...

1 ditë më parë


Cmim Okazion!!! 98000 euro Rruga Eduard Mano

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, te Rruga Peti. Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 99...

1 ditë më parë


SHITET 2+1 NE DURRES

Apartamenti ndodhet prane qendres tregtare Flagship, ka Orientim Jug-Lindje-Perendim-Veri me siperfaqe 114m2 te brendshme, ne nje ndertese majft ciles...

1 ditë më parë


Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit te Thatë . Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i ri • Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 96,8...

1 ditë më parë


SHITET VILE NE DURRES!

Vila ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem prane stacionit te trenit me siperfaqe ndertimi 172m2 dhe siperfaqe truall 303m2 me ndertim 2 katesh....

1 ditë më parë


Shiten 2 x Apartamente 1+1 57m 800 Euro

Shiten 2 x Apartamente perball Stadiumit Flamurtari Apartamentet jane totalisht te mobiluar dhe ndodhen ne katin e 5 dhe 7 me ashensor. Nuk an qene...

1 ditë më parë


SHITET APARTAMENT 1 + 1 - rr.Ali Demi , shk. 1 MAJ

Okazion shitet apartament 1 + 1 rruga ali demi prane shkolles 1 maji , me hipoteke dhe rivlersim . Pallat egzistues katin 5 banim . Totalisht i rinov...

1 ditë më parë


Shitet Banesa përballë parkut afër xhamisë 4llulla

Shitet Banesa përballë Parkut të Qytetit afër Xhamisë 4 Llullat me sipërfaqe prej 120m2 gjendet në katin e 4 posedon ashensor pamjen e ka nga parku, s...

1 ditë më parë


Leshohet banese me qira ne Dardani

Leshohet banesa me qira ne dardani , gjendet te banesat e gjelberta kati 9 Agjensioni Unique Prishtine tel 045 677 134 Viber +383 45 677 134 V>F

1 ditë më parë


B504 Banese me qira ne Lakrishte

Leshohet banesa me qira ne Lakritshte te banesat e Tregtise . Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te me lift. Nuk ka nxemje qendrore. Posedon:...

1 ditë më parë


Shitet banesa 55m2 ne Ulpian

Shitet banesa 55m2 ne Ulpian Posedon: Dhome dite Kuzhine Dy dhoma gjumi Banjo Ballkon Shpajz çmimi:96.000Euro Nr.kontaktues: 044/301-28...

1 ditë më parë


Kuka na Dzon Kenedi

Se prodava kuka na Dzon Kenedi pozadi prvata kula so brojki vo blizina na osnovnoto skolo Vasil Glavinov . Kukata ne e lepenka i e napravena vo 2008 g...

1 ditë më parë


Shitet banesa Lipjan e gatshme për banim

#Shitet banesa Lipjan e gatshme për banim 🏙85 m2 Banim 🏙45m2 Teras 🏙Sallon me Kuzhine 🏙 Banjo 🏙Dy dhoma Gjumit 🏙Sanitarin e ka t montune rolet...

1 ditë më parë


Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane.Vila eshte me hipoteke.Vila ka rreth e perqark edhe 470 m2 truall me dokumentacion te rregullt hipotekor.Vila es...

1 ditë më parë


Shitet Bar-Restorant,ne Berzhite,TIRANE-SHQIPERI

Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane.Objekti ka siperfaqe 240 m2 ndertim dhe 1500 m2 toke rreth e perqark qe sherben si parking,ambjent clodhes,ken...

1 ditë më parë


Shitet apartament 2+1 ne Shengjin-Lezhe

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.Apartamenti ka 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ndodhet ne...

1 ditë më parë


Shitet apartament 1+1,te Rruga Bardhyl,prane Bar-Kafe OSLO

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2 prane kryqezimit te rruges Hoxha Tahsim me rrugen Bardhyl.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 k...

4 ditë më parë


SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH TE 21DHJETORI

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH TE KOMPLEKSI RESIDENCIAL MAGNET KONTAKT TE 21DHJETORI. APARTAMENTI PERBEHET NGA NJE SALLON I MADH I BOLLSHEM PLUS KUZHINE...

4 ditë më parë


Se izdava namesten stan 65m2 vo Karpos 1

Се издава целосно наместен и опремен стан во Карпош1, позади Симпо до полициската станица. Станот е комплетно реновиран и погоден за фамилија или млад...

4 ditë më parë


SHITET APARTAMENT 2+1 TE 21DHJETORI

Shitet apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati ekzistues me tulle te kuqe. Apartamenti o...

4 ditë më parë


Apartament 1+1 ne Golem

Shitet apartament 1+1 i mobiluar, i gatshem per tu dhene me qera per sezonin veror. Apartamentet ndodhen vetem 200 metra larg detit me nje rezidence b...

4 ditë më parë


Stan 108m2 vo Cair

Se prodava stan od 108 m2. Stanot se naoga vo Cair i e vednas vseliv. Ima sallon, kujna, spalna, detska soba, shpajz, kupatilo, posebno wc i ogromna t...

4 ditë më parë


Dvosoben opremen stan vo K.Voda Pelagonija

Se prodava ubav dvosoben stan od 56m2 +3m2 podrum vo Kisela Voda kaj Pelagonija.Stanot e na 5 kat so lift i parno , so edna spalna .Stanot se prodava...

4 ditë më parë


Jepet Me Qera Kati i 2 i nje Vile 2+1 180 m2

Jepet me qera Vile private Kati 2 Vila private ndodhet ne rrugen Mihal Grameno Disponon 2 dhoma 1 sallon+kuzhine (me hapesire te madhe) 2 tualete me...

4 ditë më parë


Kuka vila vo Sopiste

Куќа околу 400квадрати со базен ипрекрасно холтикутно уреден двор од околу 3000м .се навоѓа на нај убавото место во Сопиште на главниот пат.совршен не...

4 ditë më parë


apartament ne shitje te pallati me shigjeta

Apartament ne shitje te pallati me shigjeta. Apartament organizohet ne 2dhoma gjumi nje dhom ndonje nje ballkon nje banje me dritare dhe ndodhet ne k...

4 ditë më parë


Shitet apartament 3+1+BLK Kati 3 Don Bosko Tirane

Shitet super apartament 3+1+2 ne zonen e Don Bosko afer vizion + Tirane. Banesa eshte e arreduar me mobilje bashkekohore dhe shitet e mobiluar. Ndodh...

4 ditë më parë


Shitet Apartament 2+1 123 m2 Misto Mame Cabej

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe familiare. Pozicionohet ne lindje-perendim,i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere. Banesa perbehet nga n...

4 ditë më parë


Duplex ne zonen ish parku

Okazion, shitet duplex ne nje zone shume te preferuar te Tiranes. Siperfaqja totale 120 m2. Banesa perbahet nga salloni+ kuzhina, dy dhoma gjumi, toi...

4 ditë më parë


Banesë me qira në Qendër afer Hotel Grand

Banesa eshte e mobiluar komplet, gjendet ne katin e 10, posedon: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe koridor. Gjithashtu ka edhe ngroh...

4 ditë më parë


LINA-SHITET SHTEPIA+6ARI TOKE RR.NERODIMES174/17SH

Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë : 180 m2 Oborr: 6 ari Adresa: Rr.Ramadan Salihu Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë. Ndërm...

4 ditë më parë


Banese me qira

Leshohet banesa me qera ne bregun e diellit afer raifeisen bank. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, dhe ballkon. Cmimi 400Euro .Nr kontaktu...

4 ditë më parë


Banes 60m2 me qira ne qender te qafa!DELTA

Ofrohet me qira banesa ne qender tek "Qafa" me saktesisht tek hotel"Ora".Banesa ka ne dispozicion:Dhomen e dites me kuzhine,dhome gjumi,banjo dhe ball...

4 ditë më parë


Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Nic Holding

Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Nic Holding Trualli 329m2, ndersa Shtepia posedon 202m2, ndersa i eshte shtuar dhe nje katë/nenkulëm. Posedon:...

4 ditë më parë


Shitet apartament 2+1 ,hipoteke,Besnik Sykja

Shitet apartament 2+1,me hipoteke,prane shkolles Besnik Sykja 87.500euro. Apartamenti ndodhet ne katin e 7(kati i fundit) te nje pallati te ri.Apartam...

5 ditë më parë


Shitet 1+1, 63m2,Hipoteke,45000 euro Misto Mame

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte nga toka,pra kati i pare banim,te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet shume pr...

5 ditë më parë


Apartament 2+1 me qera Stacioni Trenit, Karl Gega

Jepet me qera ditore, javore ose mujore, per periudhe afatshkurter ose afatgjate nje apartament 2+1+ballkon 85 m2 kompletisht i mobiluar, pajisur dhe...

5 ditë më parë


Banes me qira ne Ulpiane 2+1

Leshoj Banese ne lagjen Ulpiana, respektivisht Mbrapa NLB bank, e tera e renovuar, mobiluar ne teresi, 75m2, kati i 4-te, Banesa posedon: ► Sallon m...

5 ditë më parë


Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. • Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim Vile • Kati 1 i nje Vile 5 kateshe • Sipërfaqj...

5 ditë më parë


B505 Banese me qira ne Qender perball 92-shit

Leshohet banesa me qira ne Qender, perball stacinit policor 92. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift.Ka nxemje qendore. Posedon:...

5 ditë më parë


Banese me Qira -prishtine - qender lgj , qafa -

Banese me Qira -prishtine - qender lgj , qafa -2 dhome gjumi -1 dhome dite me kuzhine Cmimi-300e 1/muaj

5 ditë më parë


APARTAMENT LUKSOZ 2+1 ME QERA TE LIQENI THATE

Super apartament modern 2+1+2 ne Rrugen Hamdi Sina te Liqeni i Thate. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, i pa banuar me pare, cdo pajisje e cil...

5 ditë më parë


SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES

Garsonieria ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor prane hotel Majestic. Ka nje hapsire prej 32.75m2 dhe eshte e organizuar prej nje dhom...

5 ditë më parë


Leshoje me qira banes 1 dhomeshe. Bbb

Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim, ngrohje qendrore,autoparking etj.

5 ditë më parë


SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA DREJTORIS SE POLICIS

Apartamenti ka nje siperfaqje te brendshme prej 90m2 dhe ndodhet mbrapa Drejtorise se policise ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Org...

5 ditë më parë


Apratment 2+1 per qira te Komuna Parisit

Jepet apartament per qira te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar dhe ne nje nga zonat e preferuara per banim....

5 ditë më parë


Se izdava super luksuzen stan vo Kapistec

Se izdava super luksuzen stan vo Kapistec, do zebra, so preubav pogled na Vodno. Stanot se sostoi od 2 spalni sobi,dnevna, eden gostinski i eden glave...

5 ditë më parë


Apartmani na Ohridskata carsija

Издавам Апартмани во центар во Охрид во блиѕина на плоштадот. Апартманите се наоѓаат точно на Охридската Чаршија и премени со: • Комплетен мебел • Ф...

5 ditë më parë


Kuka vo Radisani

Se prodava kuka vo Radisani 320m2 i dvorno mesto 521m2 so imoten list i napravena procenka. itno cena po dogovor

5 ditë më parë


SHITET OKAZION

Shitet apartament 2+1+2 banjo 107 m2 tek zona e freskut.

6 ditë më parë


JEPET ME QERA 1+1 JO I MOBILUAR

Jepet me qera Apartamenti 1+1, Me siperfaqe 70m2, Kati 2, I Pamobiluar, Adresa: Tek shkolla 9 vjecare Eftali Koçi, Çmimi: 125 lek/muaji, Facebook...

6 ditë më parë


SHITET OKAZION 1+1 NE ALI DEM 40.000EURO

Shitet apartament 1+1 me cmim okazion ne Ali Dem. Apartamenti me siperfaqe prej 66 m2 neto organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit...

6 ditë më parë


Apartment per qendrim afatshkurter #iBRO GROUP

Leshohet apartmenti per qendrim afatshkurter per 1 person ose nje qift.Apartmenti eshte ne lokacion perfekt prej 3 minuta nga sheshi ''Nena Tereze''.A...

6 ditë më parë


Banes me qira ne Qender te restorant Pishat

Leshoj banes me qira ne Arberi, banesa gjendet te restaurant Pishat, kati i 3-te, 80m2, leshohet edhe per studente Banesa posedon: - dy dhoma gjumi...

6 ditë më parë


LINA Ipet banes me qira ne Rrugen B 07/19

Ofrohet banes me qira ne Rrugen B Banesa ka vetem nje dhome te mobiluara ,ma shume eshte frekuntuara per zyre, ka pamje të bukur nga qyteti. Kuadrat...

6 ditë më parë


Banesa

Banesa eshte ne Fushe Kosove , eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

6 ditë më parë


B67 Jepet banesa me qera ne bregun e diellit

Jepet banes me qera ne bregun e diellit ►Kodi: B67 ►Renditja: Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor, kati perdhes i shtepis , banes...

1 javë më parë


Ofrohet banesa komode me qira ne Lakrishte !DELTA

Leshohet banesa me qira ne Lakrıshte me siperfaqe 98m2, banesa gjindet ne katin e 8 me ashensor funksional posedon dy dhoma gjumi, dhoma e ndejes se b...

1 javë më parë


Banese ne Dardani kodi 571# iBRO

Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veqant dhe kualitative. Banesa gjendet ne nje zone mj...

1 javë më parë


Banesa me qira Pa Mobile në Lagjen e Spitalit

Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gj...

1 javë më parë


Banesa me qira Pa Mobile në Lagjen e Spitalit

Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gj...

1 javë më parë


A95 Banese me qira ne Ulpiane - 350 Euro

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te Simfonia. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift. Nuk ka nxemje qendrore. Nuk leshohet per stude...

1 javë më parë


Okazion, Apartament 1+1, Lezhe

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te qete, me cdo gje prane, perbehet prej nje dhome dhe nje sallon 1+1 me siperfaqe 75 m2, me nje kua...

1 javë më parë


Shitet 1+1 kati 3 te Albtelekomi 45000 Euro

Shitet 1+1 pallat i ri kati 3 ne qender te qyteti afer Albtelekomit 45000 Euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne...

1 javë më parë


Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke

Jepet me qera hyrje pallati 2+1 kati 3 e kompletuar ne Perash 180000 Leke.Per cdo iinformacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adre...

1 javë më parë


NOVO LISICE NOVOGRADBA NAMESTEN/POLUNAMESTEN STAN

Продавам комплет наместен стан во реонски центар Аеродром, веднаш до Рамстор, Жито, Рептил, Кам. Во близина градинка и основно училиште; паркови, пар...

1 javë më parë


Okazion 2+1+2 115m2

Okazion te Kompleksi Tocaku 115m2 k.5 ap.2+1 +2 bagno apartamenti i ri ,ka vetem guzhinen e re , shitet okazion 450m2

1 javë më parë


Super Okazion, Ali Demi, 670€/m2 , Apartament 1+1

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri. Eshte ne nje nder komplekset me te medha ne Tirane. Apartamenti eshte ne katin e 8 dhe ka nje siperfaqe pre...

1 javë më parë


SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN

Stanot e kompletno namesten i renoviran.Stanot ima parno se naogja na 4 kat i ima pogled kon Vodno.CENA PO DOGOVOR.

1 javë më parë


STAN VO OHRID ITNO

Prodavam stan vo Ohrid vo nova zgrada.Stanot ne e koristen.Stanot se naogja sproti Sp.Biljanini izvori so pogled na ezero.(juzna strana) PREKRASEN POG...

1 javë më parë


Banesë me qira ne lagjen Aktash

Leshohet me qera banesa ne qender te prishtines. Banesa gjindet perball Universitetit te Prishtines ne lagjen Aktash, eshte e sapo renovuar dhe mobilu...

1 javë më parë


SHITET SHTEPI 2 KATE ME HIPOTEKE

Adresa Rade 100 metra nga autostrada kur shkon per ne gjir te lalzit.. 400 metra nga rruga kryesore. 2 kate banim me nga 5 dhoma dhe 1 kat garazh 2...

1 javë më parë


Jepet me Qera Apartament 1+1 te Pazari i Ri!

Apartamenti ndodhet te Pazari i Ri te Rruga "Tefta Tasho Koco". Ka siperfaqe totale prej 60 m2 te organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet d...

1 javë më parë


SHITET SHTEPIA NE PRISHTINE- BARDHOSH

Ne Bardhosh te Prishtines shitet shtepia luksoze se bashku me oborr prej 4.7 ari me infrastrukture moderne dhe e gatshme per banim shikoni edhe fotot...

1 javë më parë


Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

OKAZION Shitet shtepia, OKAZION Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 hapsira e brendshme dhe rreth 10m2 ballkonet, Shtepia ne total 94m2. Kati 4, Pa...

1 javë më parë


Banes Super Moderne me Qira ne Qender

Banes Super Moderne me Qira ne Qender - Kodi 0790 Lokacioni: Rruga Fehmi Agani te Turkish Airlines Siperfaqe: 60 m2 Kati 3 Renditjet: -...

1 javë më parë


Apartament

Shitet një hyrje apartamenti 44 m2 në lagjen Partizani, afër Kolegjit Turk te ish-mekanikja-bujqsore (pallatet dykatëshe). Dhomë gjumi+dhomë ndenje me...

1 javë më parë


Banesë me qira me 3 dhoma gjumi

Banesë me Qera në lagjen DAFINA- Bregu i Diellit. Banesa posedon Sallon dhe kuzhinë, 3 dhoma gjumi, Banjo, Wc, Shpajz. Banesa posedon 106 m². Gjen...

1 javë më parë


OKAZION BUZE RRUGE 2+1+2 NE ASTIR 72.000EURO

Shitet apartament 2+1+2 ne rruge kryesore ne Astir. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh i bollshem me kuzhine, nga dy dhoma gjumi dhe dy tua...

1 javë më parë


Super banese, super rregullim, oborr e investim

Banesa unike, e super rregulluar, ndodhet ne katin perdhese, ne ndertesen 4 kateshe, perballe Ambasades se re Amerikane. Eshte unike ne rregullim dhe...

1 javë më parë


Leshohet Shtepia moderne me qera ne Lagjen 038

Leshohet Shtepia moderne me qera ne Lagjen 038 Leshohet shtepia me qeran e "Lagjen 038". Shtepia eshte e saporenovuar dhe e perfunduar dhe i posed...

1 javë më parë


B466 Banese me qira ne Bregun e Diellit

Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit te banesat e Standardit. Banesa ka 120 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift. Posedon: 2 Dhoma Gjum...

1 javë më parë


Leshohet banesa ne qua ne mati 1 rruga b

Leshohet banesa ne qira extra e rregulluar ne matin 1 afer rruges b ndertim i I Ilirija bilding , kati i 3-te 96 m2 , cmimi 400 euro plus depozite me...

1 javë më parë


Shitet Banesa në Dardani Rr. Xhemajl Mustafa

Shitet Banesa në lagjen Dardania Rruga Xhemajl Mustafa ka hapsirë prej 85m2 neto dhe mbi 100m2 bruto posedon fletë poseduese.Banesa ka ngrohje nga ter...

1 javë më parë


Banesë 104m2 me qira te Qafa te MINIMAX-i.

Banesa ndodhet te Qafa ne objektin e MINIMAX-it ne rrugen UÇK. Banesa ndodhet ne katin e 6-të dhe eshte teresisht e mobiluar. Ka nxemje qendrore me...

2 javë më parë


Leshohet banesa me qera te Salla 1 tetori !DELTA

Banesa gjindet ne katin e 7 te banimit me ashensor funksional, posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, 2 banjo dhe ballkon. Eshte e pershtatshme per...

2 javë më parë


Banesë me qira ne Rrugen B

Banesa ndodhet ne kompleksin "Dafina" te banesat e kompanisë "Standard". Banesa eshte e mobiluar ne teresi me te gjitha paisjet e reja dhe moderne, me...

2 javë më parë


Lëshohet banesa me qira në lagjen Qafa 250€

Lëshohet Banesa me qira në lagjen Qafa e cila gjendet tek blloqet e vjetra me tulla të bardha tek Zyrat e LDK-së e cila ka hapsirë prej 60m2 dhe gjend...

2 javë më parë


B499 Super banese me qira ne Lakrishte

Leshohet banesa me qira ne Lakrishte, te Pro Crediti. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te me lift. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhin...

2 javë më parë


leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan te komuna e re ,banesat e tregtise ,kati i 3-te me lift extra e rregulluar, cmimi 400 euro plus depozit...

2 javë më parë


B480 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Muhaxherve, perball Hotel Afes. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re me lift. Leshohet edhe per studenta....

2 javë më parë


Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18

Shitet Banesa ne Qender te Qytetit: Banesa eshte afer Shamrock coffe.. Banesa ka 85 m2 dhe eshte e mobiluar. Banesa ka dokumentacion te rregullt dh...

2 javë më parë


Ringa (Shitet Banesa Ne Lagje te Re)525/19

Shitet Banesa ne Lagje te Re-Te Kinemaja e Re perball Ambulantes Rajonale: Banesa ka 102 m2 dhe eshte e gatshme per banime. Banesa ka -Sallon,K...

2 javë më parë


Ringa(Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori)346/17

Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori (Mbi Banken Finca). Banesa eshte ne katin e 3 . Ka 80m2 +38m2. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine, banjo dhe ba...

2 javë më parë


Ringa (Shitet Banesa te Gjon Sereqi)500/19

Shitet Banesa Mbrapa Shkolles Gjon Sereqi : Banesa gjendet te Objekti i Sn-Syla.. Banesa ka 88 m2 dhe eshte e mobiluar luks.. Banesa ka garaz...

2 javë më parë


LINA-Shitet shtepia 270m2 me 9ari oborr Ferizaj

Shitet ; Shtëpia Kuadraturë:Shtëpia me 270 m2 dhe 9 ari oborrë Infrastrukturë;Kompletë Lokacioni: Rr. Mprapa ETC Shtëpia : Kati parë: sallon me k...

2 javë më parë


Dardania Residence

Dardania Residence ka 23 Shtëpi ka parkun e lodrave per Fëmi,Parkun per te Rritur, Komplet infrastruktura, Kanalizim, Ujësjellës, Kamerat e Siguris 24...

2 javë më parë


Banes

Ipet Banesa me qira kati i Par ne Rrugen Nena Terez Linda nr 6 ne fush Kosov banesa asht e Gatshme Per banin Banesa i ka ket Renditje 2 Dhoma qumi 2ba...

2 javë më parë


KERKOHET APARTAMENT ME QERA NE SHKODER

KERKOJ NJE SHTEPI ME QERA TE MOBILUAR NE QENDER TE SHKODRES PER DY MUAJ

2 javë më parë


Novi stanovi OHRID CENTAR

Zgradata e locirana vo centarot na Ohrid.Lokacijata ovozmozuva lesna mobilnost do sekoja tocka od gradot. Zgradata e so visina Prizemje + 3kata + Pot...

2 javë më parë


Namesten stan od 44m2 vo Kisela Voda

Се продава наместен стан во Кисeла Вода - Припор 44м2. Зградата е нова градба - 2012 годона, а станот се наога на високо приземје, со поглед на Скопје...

2 javë më parë


Shitet apartament ne lungomare

Shitet apartament ne lungomare. E pajisur me hipotek te rregullt me dokumenta te rregullta. Shtepia eshte 72 m2. E mobiluar. Cmimi eshte 1 mije euro m...

2 javë më parë


Apartment Vlore / Kompleksi Diamond Hill

500m pas tunelit uji i ftohte. Mbi vilen qeveritare. Perfekt për pushime dhe fundjava. Kati 4 1 + 1 + ballkon Siperfaqe 50 m2 Vlera e mobilimi...

2 javë më parë


Apartament ne Vlore

Apt 1+1. Apt eshte i mobiluar ne stilin modern. Sallon, dhome gjumi,tualet,ballkon. Apt ndodhet te pallati i sportit. Kati i 8-te. Vlore. Apt nuk jepe...

2 javë më parë


Apartamenti 2+1 ne Tirane

Shitet apartamenti 2+1 ,me hipoteke ,75m2 Laprake 53000euro , Apartamenti parafabrikant eshte ne katin e 3 te nje pallat 5 katesh ,i perber nga 2 dho...

2 javë më parë


Shitet 1+1 73m2 me hipoteke 46500Eur ne Yzberisht

Apartamenti ndodhet ne zonen e Yzberishtit prane Big Marketit dhe ka nje hapesire prej 73m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome...

2 javë më parë


OKAZION Shitet Apartament 1+1 28000€

Apartament me një dhomë gjumi në shitje në Sarandë. Prona ndodhet pak metra larg qendres se qytetit afer policise në katin e pare të një ndërtese 2 ka...

2 javë më parë


Apartament me qira ditore,30 Euro/nata (Pas Casa Italia)

Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertim te ri ne rrugen Pavaresia,prane Restorant " New K...

2 javë më parë


Papafingo ne shitje prane Bulevardit+Garazh

Shitet apartament ne Lagjen nr 1, shume prane bulevardit kryesor me siperfaqe prej 96 m2. Apartamenti ka pamje full nga deti.Ka nje organizim ne sallo...

3 javë më parë


Jepet Apartament me Qera 1+1 prane Freskut

Apatamenti ndodhet ne zonen e Freskut aty ku ajri eshte i paster dhe i fresket.Apartamenti eshte me kushte shume te mira, komode dhe ambjenti eshte i...

3 javë më parë


shitet shtepi e kompletuar

Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4...

3 javë më parë


Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

Apartament 1️⃣ Qera_Ditore 40€ -👤👤 Nata 50€ -👤👤👤 Nata 60€ -👤👤👤- 🛋👤 Nata Akomodimi 2/4 persona. Rr.“Bardhok Biba”.Qender/Tirane/+5€Parkim/Ashensor. Rez...

3 javë më parë


Apartament Qera Ditore Tirana/Qender

Apartament Qera Ditore Tirane Qender 40€ -👤👤 Nata 50€ -👤👤👤 Nata 60€ -👤👤👤- 🛋👤 Nata Akomodimi 2/4 persona. Rr.“Bardhok Biba”.Qender/Tirane/+5€Parkim/Ash...

3 javë më parë


Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

Apartament_DELUXE Qera_Ditore 50€ -👤👤 Nata 60€ -👤👤 - 👤🛋 Nata Akomodimi 2/3 Persona. Rr. Bardhok Biba.Qender/Tirane/+5€Parkim/Ashensor. Rezervo:...

3 javë më parë


Apartamente Me Qera Ditore Tirane/Qender

Apartament_Suite Qera_Ditore 50€ -👤👤 Nata Akomodimi 2 Persona. Rr. Bardhok Biba. Qender/Tirane/+5€Parkim/Ashensor. Rezervo:WhatsApp/Viber/Sms ☎...

3 javë më parë


VIKENDICA NA OSOGOVSKI PLANINI

Изнајмувам викендичка на Осогово, под шумската куќичка на 800м надморска висина. Петоаголна куќа, голема дневна, ходник, тоалет, две спални соби и огр...

3 javë më parë


Sobi i apartmani vo Elesec

se naogame vo blizina na plazite vo Lagadin i kampot Elesec .Vilata poseduva sopstven parkink tv iv-fi terasi so pogled na ezero.lice za kontakt Karo...

3 javë më parë


Sobi studia vo Dojran

Sobite se dobro opremeni so sopstveno WC,TV,KUJNA,za poveke informacii obretete se na tel broj

3 javë më parë


Apartman vo Centar Skopje

Апартман во сутерен во Центар до Веро Џамбо со сопствен влез ,паркинг,интернет и кабловска тв.

3 javë më parë


anes Ekskluzive me qera ne RrugenB 2 DhGjumi

Banes Ekskluzive me qera ne RrugenB 2 DhGjumi Leshohet banesa eksluzive me qera ne Rrugen B. Banesa gjendet tek rrethi i Viva Fresh. Banesa eshte...

3 javë më parë


SUPER BANESE EKSLUZIVE_PEJTON

Ofrohet banese me qira ne lagjen Pejton, eshte extra e mobiluar, gjendet ne katin e 3-te, 110m2 Banesa ka kete renditje: >> dy dhoma gjumi >> sal...

3 javë më parë


Okazion ne Shkozet, objekt me qera.

Jepet me qera zyre + magazine ne shkozet Durres 30 metra nga autostrade dr-tr. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ka 4 m lartesi trefazore, si d...

3 javë më parë


B445 Banese me qira ne Qender per nderkombetar

Leshohet banesa me qira ne Qender,mbi Topshop,perball 92-shit. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift. Leshohet vetem per nderkombetar o...

3 javë më parë


SHITET banesa në Lipjan ➡️ 84 m² Kati 2 i banimit

SHITET banesa në Lipjan B02/19/SH ➡️ 84 m² ➡️ Kati 2 i banimit Dhomë dite | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon 💶 Banesa shitet me...

3 javë më parë


Banesë me qira ne lagjen Mati 1 (me 3 dhoma gjumi)

Lëshohet Banesa me qira te lagjia Mati 1 në Prishtinë, afër Restorant "Loriano", Banesa gjendet në katin e 5 me ashensor, siperfaqe 115m2, Posedon: Sa...

3 javë më parë


Ofrohet PËR SHITJE banesa në mati-1 rruga B

Ofrohet PËR SHITJE banesa në mati-1 rruga B Prishtinë 85m2 | 2 Dhoma Gjumi |1banjo | Ballkon/ kati-4 i Rendi dyt i objekteve Cmim- 840e 1/m2 K...

3 javë më parë


Banesë me qera ne Fushë Kosovë,tek Mihal Grameno

Sallon | Kuzhinë | 2 dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | 103m² | 300€ | - Ofrohet për qira banesa në Fushë Kosovë, përballë shkollës fillore Mihal Gra...

3 javë më parë


Banese e re me qira ne Breg te Diellit _2+1

Ofrohet banese me qira ne Breg te Diellit, banesa eshte e re, ndodhet ne katin e 1-re, eshte komplet e mobiluar, 75m2 Banesa ka kete renditje: >>...

3 javë më parë


Shitet Banesa ne Rrugen B - Royal

Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 1224 Lokacioni: Kompleksi Royal Siperfaqe: 70 M2 Kati 5 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon - Kuzhin...

3 javë më parë


Banes 2 Dhomshe me Qira te Xhamia e Llapit

Banes Moderne me Qira te Xhamia e Llapit - Kodi 0963 Lokacioni: Objekti Supernova afer ish-Gjykates Qarkut Siperfaqe: 80 M2 Kati 5 Renditj...

3 javë më parë


Banes me qira ne qender te Prishtines

Leshohet me qira banes ne qender te Prishtines ►Kodi:Q28 ►Renditja:Sallon kuzhin ndaras dhome gjumi banjo kati i 7 me lift mundet te perdoret ed...

3 javë më parë


SUPER OFERT -Banes me Qira ne Rrugen B ME TERMOKOS

OFERT - Banes me Qira ne Rrugen B - Kodi 1447 Lokacioni: Kompleksi Royal Afer Viva Freshit Siperfaqe: 58 m2 Kati 6 Renditjet: - Dhom Gj...

3 javë më parë


Shitet banesa 93m2 ne F.Kosove

Kodi 0026 Shitet banesa e re nё rrugën kryesore, 93m2, përball Jumbo - AL-Bau marketit, pamje ekskluzive 500 metra afer Univerzitetit AAB, 500 metr...

3 javë më parë


Kuka vo Demir Kapija

Се продава куќа на два спрата во Демир Капија, после мостот, со површина од 7 декари (куќа, дворно место + нива). Цена по договор. Контакт: Лена (07...

4 javë më parë


Banesë me qira ne lagjen Lakrishte

Lokacioni: Lagja Lakrishtë, Prishtinë, afer shkolles së mesme Xhevdet Doda. Banesa ndodhet në objektet e reja banesore të Kompanisë Ndertimore Tregtia...

4 javë më parë


A0436 Lëshohet Banesa me qira në lagjen Lakrishte

Lëshohet Banesa me qira në lagjen Lakrishte tek banesat e Tregtisë afër shkollës Xhevdet Doda me hapsirë prej 78m2 gjendet në katin e tretë posedon as...

4 javë më parë


Banesë me qira ne lagjen Dardania

Leshohet me qira banesa ne lgjen Dardania ne kompleksin Beni Dona , banesa eshte e mobiluar ne tersi, gjendet ne katin e 3 dhe posedon: Sallon me k...

4 javë më parë


Banes moderne me qera me Termokos 2DhGjumi ne rr.B

Banes moderne me qera me Termokos ne Rrugen B 2Dh.Gjumi Leshohet banesa me qera ne rrugen B ne objektin e Dervishollit. Banesa gjendet me pamje ng...

4 javë më parë


anesë me qira ne Qender te Prishtines

Ofrohet per qiradhenie banesa ne qender te prishtines perball nderteses se qeveris (ish ndertesa e rilindjes). Banesa eshte e renovuar ne tersi me kus...

4 javë më parë


Banesa me qira Pa Mobile në Lagjen e Spitalit

Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gj...

4 javë më parë


Leshohet banesa exlusive me qira ne qender

Leshohet banesa exlusive me qira ne qender te minimaxi , kati i 8-te 130 m2 , ndertim i ri me lift, cmimi 1000 euro plus depozite me vlere orej 1000 e...

4 javë më parë


Banes me qera

Lëshohet me qera Banesa eshte ne Tophane. Banesa është e mobiluar, e gatshme për banim. Banesa ka 55 m2. Posedon: 🔸 Sallon me kuzhinë 🔸 1 Dhom...

4 javë më parë


FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅

Apartament në Shëngjin - Kune 🔹Sipërfaqe 63 m2 kati i dytë në pallat të ri. 🔹Organizimi 1+1. 🔹Sallon pritje 🔹Guzhine te Kompletuar 🔹Ambient gatim...

4 javë më parë


Jepet me qera

NDERTES PER BIZNES, LOKAL, HOTEL. Eshte nje objekt 3 katesh. Perbehet nga dy ambjente per lokal dhe dhoma hoteli. I ristrukturuar . Perbehet nga 3 pis...

4 javë më parë


apartment ne shitje

shitet aparatamet 1+1 I mobiluar cmimi 15000 €

4 javë më parë


Okazion shitet shpi private

Okazion shitet shtepi private ne lagjen spori numer 2 me siperfaqe 115m e sistemuar mir me certifikat pronesie me garazhd 60m per me shum kontektoni n...

4 javë më parë


Shitet Super Apartament 2+1

Shitet super apartament ne nje zone qe rrale here dalin ne shitje apartamente te ketij lloji.Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te,pallat i ri me ashens...

4 javë më parë


Apartament 2+1 tek kopshti Botanik

Jepet me qera super apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2, totalisht i mobiluar.Organizohet ne nje sallon bashke me ambient gatimi,dy dhoma gjumi,korridor...

4 javë më parë


Shes apartament 2+1 + 2 BLK . 101 m2. 95000€

Shes apartament 2+1 + 2 BLK. 101m2. 95000 Euro(cmimi i diskutueshem) . Rruga e Dibres , ish Shkolla e Bashkuar , TOWE BRIDGE 1 , prane Komisariatit te...

4 javë më parë


Apartament 2+1 te TVSH

Apartament /ne shitje tek rruga Themistokli Germeni(ne krah te (TVSh)./siperfaqe 124 m2 /dy dhoma gjumi,dy tualete,dhome ditore,guzhin.kati i 3. Aktua...

4 javë më parë


Ultra: 1+1 Unik ( Shk. Baletit - Qender)

ULTRA cmim Okazion 1+1 I RI per investim 100% i rikonstruktuar, | Pallat I ri, orientimi JUG (Me Diell) - ( Tek Shkolla e Baletit ) i mobiluar pjeseri...

4 javë më parë