U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Turizem

Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy bar is one of the most unique bars in Tirana inspired by the 1920s in the United States. Prohibition, is the name of the bar loc...

2 ditë më parë


Pata Negra Tirane

Restorant Pata Negra, që prej 2016-tës , është pjesë e traditës së restoranteve Kryeqytetase. Një pikë takimi ku mblidhen të apasionuarit pas kuzhinës...

2 ditë më parë


Salt Tirana

Located in the iconic Blloku area, SALT is a restaurant nicety percepted from the people behind the REVO group, which are deeply experienced in hospit...

2 ditë më parë


Diplomat Hotel & SPA

Diplomat Hotel & Spa is quietly set in Tirana, 1 km from the Main Boulevard and Skanderbeg Square. Featuring free Wi-Fi and free parking, it offers ai...

2 ditë më parë


Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering

Kerkojme Motorrist per shperndarje katering me nje rroge shume te kenaqshme.

1 javë më parë


Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne Dyqanin Tone. Ofrojme per ju te gjitha Prodhimet e Fresketa te Detit. Per nje kohe jemi ne...

1 javë më parë


Mr. Chicken-Sherbim Taxi

Mr Chicken ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri dhe ofron produkte te ndryshme fast food si dhe gatime shtepie.Mr Chicken ofron sufllaq,sandwich,rizoto me...

1 javë më parë


Kreperi Klajdi. Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperi Klajdi E para dhe e vetmja ne Astir 😍 Rruga sabri Prevesa pas furres Shinjatari

1 javë më parë


Arbin's Pizza Sherbim Taxi

Me pikat e saj ne Tirane dhe Durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te...

1 javë më parë


Pasticeri Lika Sherbim Taxi

Pasticeri Lika eshte nje nder pasticerite me te mira ne Tirane dhe e cila ofron sherbim Taxi.Pasticeri Lika shquhet per bakllavat e saj te mrekulluesh...

1 javë më parë


Ramel Hotel

Ramel Hotel features free WiFi and rooms with air conditioning in Tirana. This property is located a short distance from attractions such as Skanderbe...

1 javë më parë


Bora Bora Hotel

Featuring free WiFi, Bora Bora Hotel is situated in Sarande. The property features a terrace, as well as a bar. Staff on site can arrange airport tran...

1 javë më parë


Hotel Korabi

Hotel Korabi is situated in Golem and features a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Among the various facilities are a terrace and a bar. Th...

1 javë më parë


Hotel Eduard

Hotel Eduard is offering accommodation in Shengjin. This 2-star hotel offers free WiFi. The accommodation provides a 24-hour front desk. The ne...

1 javë më parë


Hotel Miami 2 - Golem Durres

Hotel Miami ofron sherbime cilesore ne hoteleri turizem ne zonen me te mire te Golemit, Durres. Me nje ndertese krejtesisht te re dhe gjithcka e k...

1 javë më parë


Hotel Saranda Palace

Offering a private beach area, Hotel Saranda Palace also features a seasonal outdoor swimming pool and an on-site bar with a spacious sun terrace. Fre...

1 javë më parë


Bougainville Bay Hotel

Situated in Sarande in the Vlore County Region, Bougainville Bay Hotel boasts an indoor pool, water sports facilities and a private beach area. Privat...

1 javë më parë


Jolly City Center Hotel

Only 550 m from Tirana Castle, Jolly Hotel is set in the centre of Tirana. Featuring free Wi-Fi and free parking 100 m away, it offers air-conditioned...

1 javë më parë