U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Te-ndryshme

Stabilizatore

Shitet stabilizator. I shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Stabilizatori arrin te mbaj ne mbrojtje nga luhatjet e tensi...

3 ditë më parë


OKAZION

Shitet makinë për fëmije me bateri.Makina ka pult për ta komanduar prinderit radio,port usb. Shitet për arsye mospërdorimi

4 ditë më parë


Prodhojme kende

Bejm kende me porosi sipas deshires tuaj Me gjdo lloj cope sipas deshires dhe kerkeses tuaj ju ofrojm sherbim korrekt dhe te shpejt ju mbajm garanci...

4 ditë më parë


KARROCE CHICCO TRIO SET

Shitet karroce Chicco per femije, mosha 0-3 vjec. Prodhim Italian cilesor { blere 980 Euro}. Perbehet nga tre pjese, njera sexholine per makine dhe...

4 ditë më parë


Shes mikrovale te re ne Vlore

Shes nje mikrovale te paperdorur,marke Blu sky,e sjelle nga Greqia.

4 ditë më parë


Shiten mobilje apartamenti komplet okazion

Shiten mobilje apartamenti te perdorura vetem 2 vjet me cmim okazion 1500 euro i diskutueshem. Ne cmim perfshihen te gjitha oriendite qe ndodhen ne fo...

4 ditë më parë


Mobilje dhe karrige.

Shiten mobilje,karrige,kolltuqe,tavolina. te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit te meposhtem.

4 ditë më parë


Rafte dhe banak

Shiten rafte dhe banak ne gjendje te shkelqyer me cmim okazion!

1 javë më parë


Karroce per femije Hauck

Karroce hauck prodhim gjerman

1 javë më parë


Soxhorno

Ne gjendje shume te mire. 3 rafte muri+2 sirtare muri+3 sirtare horizontal+mbajtese TV

2 javë më parë


Tavolino Salloni me 6 karrige. Pagesë me 3 këste.

100% druri. Tavolinë për sallon me hapje plus 6 karrige te vetat. E importuar nga Suedia. Është.e përdorur por ne gjëndje shumë të mirë. çmimi 7...

6 muaj më parë


SUPER OKAZION, SHITET SALLONI I SAPO ARREDUAR

Shitet salloni i sapo arreduar, të gjitha të reja. I përbërë nga Minibarin me vendin për TV të madh, 2 tavolina mesi dhe Këndi i Kolltuqeve sëbashku m...

6 muaj më parë


Shiten karrige per lokal

Shiten 19 karrige per lokal me konstrukt alumini, mbeshtetese druri dhe ulese me ekopele karriget jane shume te forta Cmimi: 28 mije leke copa

6 muaj më parë


Krevat

Shitet kok krevati modern dhe shum cilsor. Eshte blere 450 mije lek dhe nuk esht perdor fare ky ne foto esht tj si ai origjinal thjesht e kom ven ket...

6 muaj më parë


6 pultrona lokali

Kam per shitje 6 pultrona lokali per ambjent te brenshem pothuajse te ri, ngjyre gri , shume te bukur dhe komode Cmimi 5000 leke te reja copa

6 muaj më parë


Shiten minibare

Shiten 2 minibare per tv te rinj I ziu 80 mije leke vishnja 50 mije leke

6 muaj më parë


Divan që bëhet krevat

Divan me hapje i cili kthehet në krevat tek 190*85 cm. Struktura dru. Është i përdorur. Super Gjëndje. Çmimi fillestar 350€. Oferte per vet...

6 muaj më parë


Kend Lekure

Super Kend 100% Lekure. Kategoria e pare e lekures. Kend ekspozitori per Show-Room . Permasat 280x190 cm Cmimi fillestar 140.000 lekë te reja....

6 muaj më parë


Dollap Garderobe IKEA

Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kristal i temperuar (safty system). Me aksesore, Nd...

6 muaj më parë


Shiten divane

Shiten 2 divane ne gjendje shume te mire dhe teper te rehatshem Cmimi: 180 mije leke

6 muaj më parë


Tavoline arre

Shitet tavoline ngrenie dru arre.

6 muaj më parë


Shiten kolltuqe per lokal

Shiten 6 sete kolltuqe per lokal ne gjendje shume te mire Cmimi: 160 mije leke seti , pupat jane cmim ne vete 9 mije leke copa

6 muaj më parë


Shiten karrige per lokal

Shiten karrige shume pak te perdorura me konstrukt hekuri Sasia: 40 karrige Cmimi: 30 mije leke copa

6 muaj më parë


Shes piktur origjinale ne telajo

40 cm me 50 cm ne telajo

6 muaj më parë


Shiten okazion 3 tavolina 150 €

Shiten per arsyje mospordorimi

6 muaj më parë


Kovate dhe mbajtesja e kovates.

Kovate dhe mbajtesja e kovates me kembe shume e rehatshme dhe shume praktike, kovata ka nivelin e ujit dhe mat dhe temperaturen e ujit aq sa eshte e l...

6 muaj më parë


Rrul per te hekurosur

Rrul hekurosje carcafesh 2500 W,i perdorur shume pak,ne gjendje te persosur.350€

6 muaj më parë


Karroca Silver Cross

Karroce marka Silver Cross e ardhur nga Anglia🇬🇧ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi.

6 muaj më parë


SHESIM DYER TE DHOMAVE ME DIZAJNE

PUNOJM DYER TE DHOMAVE PER SHTEPI punojm dhe me porosi gjitha permasat dhe ngjyrat Viber ose Whatsap +383/45886078

6 muaj më parë


Mobileri Balla

Mobileri " BALLA " Me Nje Punim Perfekt Ju Vjen Ne Disponim Per Mobilimin E Shtepis Tuaj Ose Lokali Ose Restorianti Ose Dyqan Per Me Teper Ndiqeni Ne...

6 muaj më parë