U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Punë

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar...

1 ditë më parë


JAKAMEN KERKON SHITESE

Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym sh...

3 ditë më parë


Kerkoj Kamarjer. +. Banakjere ( F )

Kerkoj Kamarjer,vetem turni 2+Nd. Banakjere te kete eksperjence pune.Nd. Bankjeraja eshte vetem turni ( 1 )Paga e kenqeshme, lokali ndodhet mbrapa Gjy...

3 ditë më parë


Operator/e telefonik/e ne Vlore

Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 2 operator/e inbound me të paktën një eksperiencë minimal...

3 ditë më parë


Success Lounge Cafe kerkon Kuzhiniere

Success Lounge Cafe kerkon te punesoje Kuzhiniere: *Te jete e disponueshme me orar te plote. *Te zoteroje aftesi komunikuese dhe te jete i/e korre...

4 ditë më parë


Ofrojme pune per punonjes ne mobiljeri

Ofrojme vende pune per: - Usta dhe Ndihmes marangoz me experience. - Operator per Sharre (Seksionatrice) dhe Bordatrice. Preferohen candidate me e...

4 ditë më parë


OPERATORE PER CALL CENTER ITALIAN

EASY FLOW GROUP Sh.p.k Ricerca Candidati per: TELEFONISTA PER CALL CENTER ITALIANO Easy Flow Sh.p.k. è un’azienda che opera da alcuni anni ne...

1 javë më parë


JAP ME QERA TAKSI ME LICENCE 30000LEK NE MUAJ

Jap me qera makine fiat punto ngjyr e verdh me licenc te rregullut nga bashkia Tirane qysh ne vitin 2010. Cmimi 30000lek ne muaj per pordorin 24ore. T...

1 javë më parë


Staf-Durres

Shoqeria UBI Group Sh.P.K kerkon te zgjeroje stafin. Kerkohen vajza qe te kene fleksibilitet dhe disponibilitet. Behet fjale per dy turne nga 8 ore....

1 javë më parë


Kerkohen shofere me DOKUMENTA EU dhe patente cod95

MUNDET DHE ME DOKUMENTAT TE SHQIPERISE DHE PASAPORTE, MIRPO PATENTA PATJETER DUHET TE JETE E EUROPES BASHKE ME KODIN 95. Per shkak te zgjerimit te...

1 javë më parë


Punësim në fushën e ndërtimit në Danimarkë.

Punësim si punëtorë të përgjithshëm ndërtimi, teknik fasade, çatibërës, murator në Denmark. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes ; ✦ Mosha...

1 javë më parë


Kerkohet specialist ne dixhital marketing

Saga Marketing kerkon te punesoje specialist per dixhital marketing. Aplikuesi te kete aftesi ne: ♦Njohje me bazat e marketingut ♦Të dije të plan...

1 javë më parë


CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE & TEAMLEADER

Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste! Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator. Ker...

1 javë më parë


KERKOJME PUNONJES

FIRMA ARJOLI SHPK KERKON. PASTICER & ND/ PASTICIER

1 javë më parë


Kuzhinier / e

Pershendetje! Po kerkoj Kuzhinier / e Sezonal 6-9 muaj . Restaurant jone ndodhet ne nje fshat turistik ne Tropoje ku funsioni jone eshte Hoteleri &...

1 javë më parë


Pune ne terren, 6 ore ne dite , Paga e kenaqshme

Fondacjoni “Dhuro shprese”: Kerkon staf per aktivitet ne terren. Orari 6 ore ne dite ,full & part time sipas angazhimit Paga 45000 ne muaj (+bonus...

1 javë më parë


Kurse për Patentë Jahte, Skafe, Motor Uji, Vela

Periudha Qershor - Korrik 2019 Cmimi OKAZION Kursi i Skiperit, për pajisjen me patentë detare (barka motorike, me vela ose motor uji), përfshin teo...

1 javë më parë


User Interface - User Experience Designer

RIXALTO me më shumë se 20 vjet aktivitet, kërkon një figurë të re e të vendosur me deshirë për të ndërmarrë një rrugë pune të re e interesante. Në ve...

1 javë më parë


MALTE, PUNESIM per CHEF DE PARTIE, SOUS CHEF, COMM

🔖Pozicione te lira pune ne resorte me 4 dhe 5 yje ne MALTE, ♦️CHEF DE PARTIE ♦️SOUS CHEF ♦️COMMIS CHEF ♦️SOUS CHEF PASTRY ♦️BANQUETING CHEF ♦️...

1 javë më parë


Kerkohen shofere taksie, Vlore

Njoftim Pune: Kompania Albes kërkon të punësojë Shofer Taksie. Ne Vlore. Shoferët të jenë të pajisur me patentë D. Me kontrate te regullt pune . Kusht...

1 javë më parë


Kerkohen agjente marketingu

NEXT SHA ESHTE NE KERKIM TE AGJENTEVE TE MARKETINGUT Pagesa baze deri ne 500 euro bruto + bonuse 5% - 10% bonus ne muaj Pagesa e sigurte dhe prec...

1 javë më parë


Kerkohet specialiste brumi

Kerkohet specialiste brumi me eksperienc. Mosha mbi 30 vjec . Preferohet familjare . Paga: 400 mije leke bashke me siguracion . Adresa : Rruga Barr...

1 javë më parë


Kerkohet teknik per montim reklamash

Kerkohet teknik per montim reklamash me eksperience pune ne fushen e montimeve dhe eksperience per drejtimin e furgonit. Orari i punes 08:00-16:00, e...

1 javë më parë


Kerkojme ndihmese kuzhuniere me eksperience

Kerkojme ndihmese kuzhuniere me eksperience, rroga e kenaqshme. RR At Zef Valentini nje stacion para Laprakes prane drejtorise se pergjithshme te doga...

1 javë më parë


Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje gatime katering.

Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje gatime katering. Rroga e kenaqshme. Adresa: RR At Zef Valentini nje stacion para Laprakes prane...

1 javë më parë


JAKAMEN KERKON SHITESE

Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym sh...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim jashtë vendit si Masazhatore.

Punësim si Masazhatore (Femër) në Dubai, Abu Dhabi - UAE, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes; ✦ Mosha juaj...

2 javë më parë


Saldator me eksperienc

ofroj pune per saldator specialist me pervoje pune .paga e kenaqme + sigurime

2 javë më parë


Ofrojmë punësim jashtë vendit si Kuzhinier/e.

Punësim si staf kuzhine në Dubai, Abu Dhabi - UAE, Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ✍ Kërkojmë të rekrutojmë﹕ ☞ Executive Chef (Grou...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim jashtë vendit si Kamerier/e.

Punësim si Kamerier/e në Dubai, Abu Dhabi - UAE, Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes; ✦ Mosha...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim si Hostess jashtë vendit.

Punësim si Mikpritëse klientii në Dubai, Abu Dhabi - UAE, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes; ✦ Mosha juaj...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim si Reçepsioniste jashtë vendit.

Punësim si Reçepsioniste në Dubai, Abu Dhabi - UAE, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes; ✦ Mosha juaj prefer...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim jashtë vendit si Shitëse.

Punësim si Shitëse në Dubai, Abu Dhabi - United Arab Emirates, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. Për të aplikuar, na dërgoni CV-në tuaj me foto (në gju...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim jashtë vendit si Infermier/e.

Punësim si Infermier/e në Dubai, Abu Dhabi - United Arab Emirates, Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgje...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim në Malta, me vizë / leje pune.

Punësim si hekur lidhës dhe specialistë për armaturë betoni në Malta. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes ; ✦ Mosha e preferuar është nga...

2 javë më parë


Ofrojmë punësim në Kroaci, me vizë / leje pune.

Punësim si murator - suvatues / hekur-kthyes & hekur-lidhës / specialistë për armaturë betoni / hidraulik / pllakashtrues / marangoz ndërtimi në Kroac...

2 javë më parë


Ofrojmë punë të ndryshme jashtë vendit.

Punësim në Dubai, Abu Dhabi - United Arab Emirates, Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman. ✍ Lista e punëve që ndërmjetësojmë dhe pagat ; ☞...

2 javë më parë


Kerkohet specialist ne dixhital marketing

Saga Marketing kerkon te punesoje specialist per dixhital marketing. Aplikuesi te kete aftesi ne: ♦Njohje me bazat e marketingut ♦Të dije të plan...

2 javë më parë


Kerkojme Graphic Designer

Saga Marketing kerkon Graphic Designer, te interesuarit te kene aftesi ne: -Të përcaktoni qëllimin e një projekti -Këshilloni klientët për strategj...

2 javë më parë


Ok- bar kerkoj (+ Banakjere ) M ose F

Kerkohet Banakjer ( F-M) , te kete eksperjence pune , lokali ndodhet tek drejtoria e policise Tirane, rr. Myslum Shyri . Lokali ndodhet perballe Swaro...

2 javë më parë


Ofertë serioze për hua midis individit

Në vëmendjen tuaj, shoku! Ofertë serioze për hua midis individit. Ne bëjmë oferta kredie nga 2000 në 967020 euro me një normë interesi vjetor të...

3 javë më parë


Person me Njohje te Shkelqyer te Gjermanishtes

YES Education, shoqeri me pervoje shumevjecare ne fushen e edukimit, kerkon nje person me njohje te shkelqyer te Gjermanishtes. Paga bruto 900 Euro ne...

5 muaj më parë


User Interface - User Experience Designer

RIXALTO SA me më shumë se 20 vjet aktivitet, kërkon një figurë të re e të vendosur me deshirë për të ndërmarrë një rrugë pune të re e interesante. N...

5 muaj më parë


KERKOJM LAVAZHIER

Kerkojm lavazhier te interesuar na kontaktoni tek nr: 0675668300

5 muaj më parë


Kerkoj kamarier/e

Kerkoj kamarie/e me ose pa eksperienc pune nga mosha 18-28

6 muaj më parë


Operator telefonik inbound ne Vlore

Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 1 nëpunës/e /administrativ/e me një formim komercial e 6...

6 muaj më parë


OFROHET PUNE AGJENT TERRENI

je energjik, komunikuses, permbush objektivat qe i ke vene vetes, deshiron te besh fitime me shume se 1300 euro ne muaj, dergo tanii cv tnede ne info@...

6 muaj më parë


Mundesi pune Part Time

Evo Net shpall 20 vende pune per operatore telefonik ne gjuhen italiane. Puna eshte part time (4 ose 6 ore) per fushate telefonie (Fisso+ Adsl) Outbo...

6 muaj më parë


Ofrohet pune per gjithe njohesit e gjuhes italiane

Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse)...

6 muaj më parë


Kerkohet stukator-llamarinist

Kerkojme nje stukator/llamarinist me pervoje pune ose nje nxenes qe do te mesoj zanat. 200 mi deri 500 mi lek rroga

6 muaj më parë


Kerkohet Perkthyese & Asistente zyre

Studio Ligjore TIVARI kërkon të punësojë 2 Asistente zyre me kohë të plotë. E interesuara duhet të përmbushe këto kritere: 1. Të ketë arsim të m...

6 muaj më parë


Kerkohen shofere per ne Suedi

Kerkohen shofere per ne Suedi me kategori CE. Shoferi duet te posedoje patente + COD95 prej EU. Roga paguhet per kilometer: 2.5 sekonda për kil...

6 muaj më parë


Kuzhinier / e

Po kerkoj Kuzhinier / e Sezonal 6-9 muaj . Restaurant jone ndodhet ne nje fshat turistik ne Tropoje ku funsioni jone eshte Hoteleri & Restorant....

6 muaj më parë


App developer

Figura do të merret kryesisht me ndjekjen e aktiviteteve të mëposhtme: • Aktivitet të zhvillimit të aplikacioneve në app ibride me teknologji të bazu...

6 muaj më parë


Ofroj pune per Masazhere (Femra)

Ofrojm pune per masazehre ( Femra ), per arsye te klienteles stafi yn ka nevoje edhe per masazhere te moshes 18 - 30 vjece Vendi i punes tiran kontr...

6 muaj më parë


Kerkohet Dado per Femije per Periudhe Afatgjate

Kerkohet dado per femije ne zonen e kopshtit zoologjik ne Tirane. Femijet jane binjake dhe jane 2 vjec e gjysem. Eshte edhe nje person tjeter ne perku...

6 muaj më parë


Lavanteri elite kerkon te puntore

Kerkojme mbi 20 punonjese tek lavanteria. Pagesa eshte 10 mije lek dita + siguracione. Orari 08:00-16:30 (30 min) pushimi drekes.

6 muaj më parë


Restorant

Kerkojme kamarier ose kamariere per restorant peshku,paga eshte e arsyeshme,per cdo info mund te kontaktoni 0693737233

6 muaj më parë


Kerkohet staff VAJZA per recepsioniste &sanitare

Hoteli hapet per sezonin e 2019: Kerkohen 3 vajza per Recepsioniste dhe 3 gra per Sanitare.. rroga esht e kenaqshme + sigurimet. Per kontakt nr cel: 0...

6 muaj më parë


Doni te fitoni per cdo Like ??

Do t' ju pelqente ti konvertoni ne Euro cdo Like ne postimet , Fotot , videot tuaja , njesoj si ne Facebook , Instagram ?? Regjistrohuni tek https://c...

6 muaj më parë


JAKAMEN KERKON SHITESE

Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym sh...

6 muaj më parë


Koha per te punuar me Mei Realty

Vit i ri, fillim i ri, punë e re! Po punësojmë "të rinj" në moshë dhe në shpirt, të cilët mezi po presin të gjejnë punën që duan! Nëse mendoni se i ke...

6 muaj më parë


OFROHET PUNE AGJENT IMOBILIAR

Jeni energjike dhe po kerkoni nje pune fitim-prurese? Mos hezito! Apliko tani ti bashkohesh superskuadres se ZIVARO Real Estate. Telefono ne 0692532...

6 muaj më parë


Konsulent Anglisht

Weweb kerkojme te punesojme persona qe njohin gjuhen angleze turni I trete (16.00-00.00) Nuk jemi callcenter, nuk jemi forex. Ofrojme nje sherbim te...

6 muaj më parë